TYT matematik soru bankası alınır mı?

Kckc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 10. sınıfım. 2. dönemin başında TYT matematik soru bankası almayı düşünüyorum ama eğer YKS sistemi ben sınava girene kadar değişirse kitap elimde kalacak. Sizce almalı mıyım? Yoksa almak için daha erken mi?

Kanka sistem değişiyor, sistem 2 saniyede bir değişiyor zaten ama sorular değişiyormu değişmiyor.
Ben geçen sene sınava girdim ama gidipte 97 yılında çıkmış sorulara bakıyorduk neden sorular değişmiyor çünkü, aşırı bir fark olmuyor matematikte hele hiç olmuyor. dünde 2+2=4 dü, bugunde, bundan 10 yıl öncede.

Merhaba, ben 10. sınıfım. 2. dönemin başında TYT matematik soru bankası almayı düşünüyorum ama eğer YKS sistemi ben sınava girene kadar değişirse kitap elimde kalacak. Sizce almalı mıyım? Yoksa almak için daha erken mi?
YKS 2 yıla kadar değişmez diye düşünüyorum. Değişse bile konular değişmez.

Lgs geldiği zaman sınava 4 5 ay vardı.

Değişse bile alın yinede hocam, değişince sanki aman aman bir değişim olacak.

TYT almanız daha mantıklı hem 9 hemde 10. Sınıfı kapsayacağı için bitiremezseniz bile AYT dönemi lazım olduğunda çözersiniz.

Bak sınav sistemi değişiyor bak sanki çok farkı sorular gelicek aynı şu karı gibi oluyor sistem değişiyor diyorlar ama birşey olduğu yok

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 17
Neden elinde kalsın ki? Kaldı ki tamamen sahte söylenti bu sınav sistemi değişme mevzusu. Yine de değişti diyelim, sorulan dersler değişmeyecek ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı