TYT ÖSYM tarzı paragraf denemesi

Paragraflarda çok iyi değilsen Limit önermem, Limit Paragraf çözenlerin görebileceği en üst kaynaklardan biridir. Dolayısıyla daha basit bir kaynaktan başlamanı öneririm.

Paragrafik alabilirsin, uzun metinleri var fakat çok yorucu değil metinler dolayısıyla hem uzun metinlere hem de paragraf çözmeye alışırsın.

Paragraflarda çok iyi değilsen limit önermem, limit paragraf çözenlerin görebileceği en üst kaynaklardan biridir. Dolayısıyla daha basit bir kaynaktan başlamanı öneririm.

Paragrafik alabilirsin, uzun metinleri var fakat çok yorucu değil metinler dolayısıyla hem uzun metinlere hem de paragraf çözmeye alışırsın.

Hocam ben zaten 3D yayınları paragraf çözüyorum genelde netlerim 13-15 arası 20 sorudan, ben birkaç hafta kala bu kadar giriş bir kitaptan başlamak istemiyorum.

Hocam ben zaten 3D yayınları paragraf çözüyorum genelde netlerim 13-15 arası 20 sorudan, ben birkaç hafta kala bu kadar giriş bir kitaptan başlamak istemiyorum.
3D'yi bitir ondan sonra Limit'e geç o zaman. Limit de bittikten sonra paragraflarla uğraşma, branş denemesi çözmeye başla. Bu yıl mı giriyorsun sınava?

Geri
Yukarı