TYT'de kodlama kağıdına sıra no yazılmamışsa sınav iptal olur mu?

"Sorun oluşturabilir" dedim, kesin konuşmadım. Ayrıca o yorumunu da şimdi gördüm, kesin sorun olur gibi bir şey dedim mi? Gereksiz yere yükselmenin sebebini de anlayamadım, madem doldurulmasını gerektiğini bildiğin halde doldurmuyorsan da sorun sende kardeşim :D

Arkadaşlar TYT AYT oturumuna da girdim, kodlamayi falan her şeyi doğru bir şekilde yaptım fakat aklımı kurcalayan bir soru oluştu. Hani bu soruların olduğu kitapçığın üstünde T.C. Kimlik, ad soyad, imza, salon no ve sıra no yazılan yer var ya, AYT'de hepsini doldurdum, TYT'de de hepsini doldurdum diye düşündüm de salon no ve sıra noyu doldurduğunu hatırlamıyorum.

Eğer boş kalsa sınavım iptal mi olur, imzam falan T.C. Kimliğim falan her şey var sadece salon ve sıra noyu unutmuş olabilirim.

Gözetmen fark edip yazmış olabilir sorun olmaz.
Endişelenme, hepsini tek tek inceliyor fark edip eksik olan kısmı doldurmuştur.

"Sorun oluşturabilir" dedim, kesin konuşmadım. Ayrıca o yorumunu da şimdi gördüm, kesin sorun olur gibi bir şey dedim mi? Gereksiz yere yükselmenin sebebini de anlayamadım, madem doldurulmasını gerektiğini bildiğin halde doldurmuyorsan da sorun sende kardeşim :D
Özür dilerim. Biraz sert çıkmışım

Geri
Yukarı