Ubisoft yeni oyunlarının fragmanlarını yayınladı

Siz hangi oyunları beğendiniz? Hangilerinden umudunuz var?

• Oy verenlerin toplamı
    16
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Ubisoft Forward etkinliğinde Watch Dogs: Legion ve Assassin's Creed Valhalla oyunlarının oynanış fragmanları yayınlandı. Merakla beklenen Far Cry 6'nın ise ilk defa tam fragmanı paylaşıldı.

Watch Dogs: Legion oynanış fragmanı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Assassin's Creed Valhalla oynanış fragmanı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Far Cry 6 fragmanı:

Hyper Scape sinematik fragmanı:

Tom Clancy's Elite Squad fragmanı:

Son düzenleme:
Açıkçası bana göre Watch Dosg Legion 2'den daha güzel olacak gibi. AC: Valhalla ise biraz kötü. Odyssey'in hikaye ve temayı değiştirilmiş versiyonu. Animasyonlar bayağı kötü, AI sıkıntılı. Grafikler birazcık önceki jenerasyon gibi.

Hyper scape şu anda açık betasıyla erişime açıldı. Twitch üzerinden uzantı destekli yayıncılar üzerinden ücretsiz karakter alıp oyunu uPlay programı üzerinden şu anda indirmek mümkün.

Yine konuyu bilmeyen biri konu açıyor (!).
Başlık bile yanlış şöyle olmalıydı:
Ubisoft Geçen Yıllarda Aynı Oyunu Isıtıp Isıtıp Önümüze Koyarak Ne Kadar Para Kazandığının Fragmanını Yayınladı.
Cidden bu kadar çöp oyunla paraları kasıp yeni oyunlar yapıyorlar ama yenilikçi bir şeyler var gibi duruyor hadi hayırlısı tabiki size ben alacağımı sanmıyorum.

Hiçbirinden ümidim yok, sonu gelmesi gereken seriler var içerisinde. Oyun çıkarmak için çıkarıyorlar gibime geliyor.

Umarım beni şaşırtırlar da güzel bir deneyim yaşarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı