Assassin's Creed: Valhalla Steam platformuna gelebilir

Ubisoft kodu olarak geliyor.
Teşekkür ederim. 150 TL çok uygun bir fiyat ama biliyorsunuz ki 6 aralıkta AC Valhalla Steam'e de gelecek. Ayrıca önümüzde Epic Games ve Steam'in kış indirimleri de var. Sizce ben 150 TL'ye Voidu'dan almalı mıyım yoksa kış indirimlerini mi beklemeliyim? Bana ne önerirsiniz?

Teşekkür ederim. 150 TL çok uygun bir fiyat ama biliyorsunuz ki 6 aralıkta AC Valhalla Steam'e de gelecek. Ayrıca önümüzde Epic Games ve Steam'in kış indirimleri de var. Sizce ben 150 TL'ye Voidu'dan almalı mıyım yoksa kış indirimlerini mi beklemeliyim? Bana ne önerirsiniz?
Açıkçası Ubisoft'un nasıl bir tavır alacağına bağlı. Eğer Steam'e çıktığında yeni bir oyun değil de 2 yıllık bir oyun gibi davranırlarsa Aralık'ın son haftası başlayacak olan Kış indirimlerinde o 150TL'lik paket 220TL'ye düşecektir(Epic ve Ubisoft'ta da 220TL'ye düşüyor.). Ha eğer yeni bir oyun gibi davranırsa Steam'de indirime girmeyecektir ve beklemek anlamsız olacaktır. Epic için beklemeyin çünkü Ubisoft Connect, Epic Games Launcher'dan daha iyi çalışan bir uygulama ve aynı zamanda oyunu Epic veya Steam'den alsanız bile Ubisoft Connect'den oynamanız şart. Yani karar sizin eğer Steam şartsa bekleyin derim fakat şart değilse 150TL'ye Ubisoft Connect keyi olarak almak oldukça mantıklı bir hareket olur.

Geri
Yukarı