Ubuntu MATE vs Linux Mint vs Xubuntu

Bence uzun sureli hangi distroyu kullanacagina, distrolari deneye deneye kendin karar vermelisin.

Cunku sistemden ne bekledigini belirtmemissin, X - Y -Z arasinda hangisini seceyim demissin yalnizca. 3 yemek ismi soyleyip hangisini yiyeyim demek gibi bir sey bu. Kendi zevkini olusturup kendin karar ver.
Eklemeyi unuttum hocam. Günlük kullanım için istiyorum. Dizi/film izlemek, ders çalışmak olacak kullanım amacım. Kesinlikle oyun amacım yok.

Merhaba. Belirttiğim dağıtımlardan hangisini kurmalıyım? Bildiğiniz kadarıyla karşılaştırma yapabilir misiniz? Bu dağıtımlardan birini seçip distrohopperlık yapmaya bırakacağım. 1-2 yıl aralıksız bu dağıtımlardan birini kullanacağım.

Linux Mint en stabil ve en sade işletim sistemidir, öneririm.

Bana böre onunda pek bilgisi yok. Körü körüne fanboyluğunu yapmayın.
Akşam akşam beni baya güldürdün yav, kimsenin fanboyluğunu falan yaptığı yok. Adam burada kaç kişinin sorununu çözdü? Sırf birisi Linux Mint kullanmak istiyor diye bilgisiz mi oluyor? Buradan kendi bilgi seviyeni belli ediyorsun. Gerçi şu cümlene cevap vermem bile başlı başına bir israf da neyse.

Akşam akşam beni baya güldürdün yav, kimsenin fanboyluğunu falan yaptığı yok. Adam burada kaç kişinin sorununu çözdü? Sırf birisi Linux Mint kullanmak istiyor diye bilgisiz mi oluyor? Buradan kendi bilgi seviyeni belli ediyorsun. Gerçi şu cümlene cevap vermem bile başlı başına bir israf da neyse.
Ya gerçekten bilmeden konuşuyorsun. Keşke anlatabilseydim...
@SUBMITTER Hocam güldürmeyin. @OzgunP hicam sizin gibi 100 kişiyi cebinden çıkartır.
Nereden biliyorsun?
-
Evet körü körüne fanboyluk.

Yeni konular

Geri
Yukarı