İstediğin tuşa istediğin rengi atayabilirsin.

Ben 3 aydır kullanıyorum outemu red switch . Hiçbir problemi yok. Fiyatına göre on numara klavye. Almadan önce çok araştırdım. Üstelik büyük enter tuşu ve fabrika çıkışlı türkçe karakter.

Arkadaş rgb demiş, senin önerdiğin Gamenote KB435L klavyenin adı rgb li ama kendisi değil. Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin. Alttaki video rainbow aydınlatmalı Gamenote KB435L incelemesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde kullanmış gibi sakın alma demiş Rampage KB-R90 için...
Bu video da Rampage KB-R90 incelemesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@Samotne Ciasteczka @hadwiger
Siz daha iyi anlatırsınız.

İstediğin tuşa istediğin rengi atayabilirsin.

Ben 3 aydır kullanıyorum outemu Red Switch. Hiçbir problemi yok. Fiyatına göre on numara klavye. Almadan önce çok araştırdım. Üstelik büyük enter tuşu ve fabrika çıkışlı Türkçe karakter.

Arkadaş RGB demiş, senin önerdiğin gamenote KB435L klavyenin adı RGB'li ama kendisi değil. Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin. Alttaki video Rainbow aydınlatmalı gamenote KB435L incelemesi.

Bir de kullanmış gibi sakın alma demiş Rampage KB-R90 için...
Bu video da Rampage KB-R90 incelemesi.

Bu forumda sırf "görünüş" için kalitesiz ürünlere yönlendirmiyoruz maalesef. Dediklerinizi başka yerlerde yapabilirsiniz.

Ben aldım kullanıyorum diyorum. Görünüşle ne alakası var. Klavyenin üst kısmı metal alt kısmı plastik ki bu fiyata da zaten full metal beklenemez. Malzeme kalitesi yeterli, keycap ler öyle kalitesiz durmuyor. Aydınlatma da gayet güzel. "Kullanıcı deneyimi".
Şunu da ekleyeyim. Konu başlığı "Ucuz full RGB klavye önerisi" "UCUZ"

Ben aldım kullanıyorum diyorum. Görünüşle ne alakası var. Klavyenin üst kısmı metal alt kısmı plastik ki bu fiyata da zaten Full metal beklenemez. Malzeme kalitesi yeterli, keycapler öyle kalitesiz durmuyor. Aydınlatma da gayet güzel. "kullanıcı deneyimi".
Şunu da ekleyeyim. Konu başlığı "ucuz Full RGB klavye önerisi" "ucuz"

Okuma yönünden engeliniz falan mı var acaba? Arkadaş RGB klavye isteydi, bende RGB olmayan Rainbow fakat F/P bir klavye attım. Ve sonra da bana kızıp "bu ürün RGB değil yanlış bilgilendirme yapmayın" dediniz. Ve "rempeyç" önerdiniz. Ve bende görünüşe değil, kaliteye bakıyoruz dedim. Ve sizde "sanki ben o "rempeyç Orion" denen klavyenin görünüşüne bir şey demişim gibi "rempeyç" klavyenin "görünüş" özelliklerini sıraladınız.

Bu arada, umarım arkadaş Rampage klavyeyi almamıştır.
@BayKurnaz42 hangi klavyeyi aldınız, almadıyasınz hangisini düşünüyorsunuz?

Okuma yönünden engeliniz falan mı var acaba? Arkadaş RGB klavye isteydi, bende RGB olmayan Rainbow fakat F/P bir klavye attım. Ve sonra da bana kızıp "bu ürün RGB değil yanlış bilgilendirme yapmayın" dediniz. Ve "rempeyç" önerdiniz. Ve bende görünüşe değil, kaliteye bakıyoruz dedim. Ve sizde "sanki ben o "rempeyç Orion" denen klavyenin görünüşüne bir şey demişim gibi "rempeyç" klavyenin "görünüş" özelliklerini sıraladınız.

Bence sizin var gibi görünüyor. Ben o klavyeyi görünüşüne göre önermedim. Kendim kullandığımı belirttim. Hem RGB hem de outemu red switch hemde arkadaşın tam da aradığı kriter olan "ucuz" olduğu için önerdim. Umarım REMPEYÇ ORİYON klavyeyi araştırmıştır ve siparişi vermiştir. Çünkü tam da arkadaşın aradığı klavye..

Buradan konuyla ilgili bir fikri olmayıpta yorumlarıma emoji bırakan arkadaşlarada selam olsun 🤗

Hayır daha almadım klavye ama Rampage KB-R90 Orion klavyesi güzele benziyor sizce almalı mıyım uzun kullanımda herhangi bir sorun oldu mu?
Anlamadığım neden Rampage maraksı sevilmiyor.

Bence sizin var gibi görünüyor. Ben o klavyeyi görünüşüne göre önermedim. Kendim kullandığımı belirttim. Hem RGB hem de outemu red switch hemde arkadaşın tam da aradığı kriter olan "ucuz" olduğu için önerdim. Umarım REMPEYÇ ORİYON klavyeyi araştırmıştır ve siparişi vermiştir. Çünkü tam da arkadaşın aradığı klavye..

Buradan konuyla ilgili bir fikri olmayıpta yorumlarıma emoji bırakan arkadaşlarada selam olsun 🤗
Senin o ''fikri olmayan'' dediğin arkadaşlar senden çok daha bilgili bundan emin olabilirsin.
Hayır daha almadım klavye ama Rampage KB-R90 Orion klavyesi güzele benziyor sizce almalı mıyım uzun kullanımda herhangi bir sorun oldu mu?
Anlamadığım neden Rampage maraksı sevilmiyor.
Hocam sakın almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı