Ucuz klavye mi pahalı klavye mi alınmalı?

Endless001

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun zamandır ucuz klavye kullanıyorum ve artık yenisini alma zamanı geldi ancak yine ucuz bir klavye mi almalıyım, yoksa beni uzun süre götüreceğini umduğum pahalı bir klavye mi almalıyım? (2000 3000 TL civarlarında.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih meselesi ya benim 500 TL'lik klavye de işimi görüyor ama mekanik olan daha hoş geldiğinden onu kullanıyorum. Paran varsa ve iyisini istiyorsan al tabii.

Pahalı klavye öneririm ama ne yapacağınız da önemli sadece video izliyorsanız çok önemi yok lakin oyun oynuyor, uzun süre yazı yazıyorsanız pahalı öneririm. 2 3k da biraz fazla 1000 e yeterli bir klavye bulursunuz.

Pahalı ne demek? Gidip 2-3K'ya hotswap olmayan sırf marka adı taşıyan sesi ortalama bir klavye alacağına ucuz bir şey al geç.

Klavye işine tam girip hotswap, Bluetooth vs olan ileride Switch vs değişebileceğin bir klavye toplayacaksan pahalı alınabilir.

Çok pahalı bir ürün bence yanlış tercih olur. Kullanıyorsun ve eskiyor. Yeteri kadar iyi oldukça, ihtiyacını da tam anlamıyla gördükçe fazlasına gerek yok ancak standartlar sana bağlı. Gidip en ucuz klavyeyi de alabilirsin, ihtiyacın olan özelliklere sahip olan klavyeyi de...

Çok ucuza kaçmadan marka olan standart klavye aldım. İşimi görüyor. Bütçeniz varsa RGB seviyorsanız modele göre kafanızda bir şeyler şekillenir. Ama marka olması ömür açısından daha iyi tabii. Aşırı pahalı almanın da bir anlamı yok benim için.

En üst segmentten alacağım dersen Akko 5087b Plus var, %30 kuponu ile ithalat depozitosuz olarak geliyor ve 3100 civarı.
Biraz düşelim dersen 5075s var.
Daha altında Akko 3108 öneriyoruz.
Çok daha düşelim dersen AK871/873 modelleri var.

Geri
Yukarı