Ucuz laptop alıp kasaya internetten bağlanarak oyun oynanır mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 643
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, aklıma bir fikir geldi sizce olabilir mi diye size danışmak istedim. Mantık çok basit 2 PC'miz olacak mesela bütçe 7 bin diyelim bunun 1.5 Bin'i ile düşük özellikli laptop kalan 5.5 bin ile de kasa PC toplayalım bu kasa PC'ye uzak masaüstü ile bağlansak veya muadil yazılımlar ile oyun oynayamaz mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunun cevabını aldım teşekkürler.

Local'den bağlanacak.

Evet yapılabilir fakat 100 Mbps port'ta sağlıklı olmayabilir belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hahah sürekli PP değiştiriyorsun artık seni tanıyamıyorum :). Bu PP da efsaneymiş :).

Selamlar, aklıma bir fikir geldi sizce olabilir mi diye size danışmak istedim. Mantık çok basit 2 PC'miz olacak mesela bütçe 7 bin diyelim bunun 1.5 Bin'i ile düşük özellikli laptop kalan 5.5 bin ile de kasa PC toplayalım bu kasa PC'ye uzak masaüstü ile bağlansak veya muadil yazılımlar ile oyun oynayamaz mıyız?
Dediğiniz şey bildiğimiz GeForce Now sistemi oluyor 😁

Sağlam ve az gecikmeli bir internet varsa gayet de güzel oynanır ama TR şartlarında o interneti bulmak biraz zor 😀

Çok efsanedir kendisi. :D
Şu 2 video'su favorimdir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı