Kapalı Ucuz oyun paketleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de aldım, hızlıca teslim edildi ve sorun yaşamadım.(sıkıntı olursa güncellerim.)

Son düzenleme:
Kendisi güvenilir bir satıcıdır RDR2 ve CP2077 aldım sorun yok. Keşke erken görseydim crack indirmiştim Mafia'yı :D

FIFA 21 ve VALHALLA aldım. Biraz daha beklesem yukarıdaki paketi alırdım. Arkadaş oldukça ilgili ve güvenilir.

Ben şunu merak ediyorum. Diyelim ki oyunların birinde kötü niyetli birisi hile kullandı ve steam tarafından ban atıldı. IP’mizin banlanma durumu falan oluyor mu? Yani ucuza oyun oynayalım derken kendi orijinal steam hesabımızdan da olmayalım. Saçma olabilir sorduğum soru ama bilgisizliğimden soruyorum öğrenmek için :) Paketlerin içinde en çok oynamak istediğim oyunlar var çünkü...

Ben şunu merak ediyorum. Diyelim ki oyunların birinde kötü niyetli birisi hile kullandı ve steam tarafından ban atıldı. IP’mizin banlanma durumu falan oluyor mu? Yani ucuza oyun oynayalım derken kendi orijinal steam hesabımızdan da olmayalım. Saçma olabilir sorduğum soru ama bilgisizliğimden soruyorum öğrenmek için :) Paketlerin içinde en çok oynamak istediğim oyunlar var çünkü...
Ortak kullanılan bir hesapta Online oyun oynamayazsınız zaten. Birisi giriş yapar sistem sizi atar.
Böyle bir olayla hiç karşılaşmadım. Olacağını sanmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı