Ucuz S23 Ultra alınır mı?

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar sarı sitede ve diğer satış sitelerinde ucuz kapalı kutu olduğu iddia edilen S23'ler var. Bunlar alınır mı? Ne gibi bir sürpriz ile karışılarız.

Dosya Ekleri

• IMG_8448.png
    IMG_8448.png
    239,7 KB · Görüntüleme: 536
Yurt dışı cihaz. Kayıt etmekle uğraşırsın. TR garantisi yok

Yurt dışı telefonlardır. Alırsanız görmeden almayın. Kayıt ettirirsiniz o kadar. Satıcı dışında pek bir sorun olmaz.

Garantisi olmayan yurt dışı cihaz bunlar. Sana en büyük sürprizi kapalı jelatinli kutudan arızalı veya kusurlu çıkarak yapar. Garantisi olmadığı için elinde patlar muhatap bulamazsın. Ben şanslıyımdır, şansıma güveniyorum dersen alıp kaydettirip kullanırsın veya IMEI atma gibi durumlar oluyor android cihazlarda, öyle bir şey yapabilirsin.

Yani illa S23 alacağım diyorsanız üzerine birkaç bin daha koyup güvenilir bir yerden alabilirsiniz, en azından garantili olur ve yarın bir gün bir şey olsa muhattap bulabilirsin.
Eğer illa S23 olmasına gerek yok diyorsan 10K ya ihtiyacını karşılayabilecek telefonlar var.

Bir yabancıdan yurt dışı cihazı almayı ben pek doğru bulmuyorum. IMEI kayıt ücreti olarak da 6.091 TL ödeyeceksiniz. Total'de 30-31 bin TL'ye geliyor, eğer alacaksanız 7 bin TL daha katıp sıfır olarak almanızı öneririm. Garantisi olur, herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Karşılaşırsanız da çözüme kavuşturabilirsiniz.

Arkadaşlar sarı sitede ve diğer satış sitelerinde ucuz kapalı kutu olduğu iddia edilen S23'ler var. Bunlar alınır mı? Ne gibi bir sürpriz ile karışılarız.
Şahsen ben olsam kaçak alırım, Kaçak ile orjinal arasında hiçbir fark yok. Tek fark Misal Orjinal 10bin TL ye Kaçak ise 5bin.

Geri
Yukarı