Ucuz ve kaliteli kablosuz kulaklık önerisi

Kolay gelsin yaşım 15.
50-60 TL'lerde şarjı iyi, kaliteli ve iyi ses veren Bluetooth kablosuz kulaklık biliyorsanız önerebilir misiniz? Ayrıca alacağım site veya yer de bilindik ve güvenilir olsun lütfen.
(Telefonum Android)

4 Gün önce Turkcell mağazasından almıştım. Kablosuzdu. Daha dün bozuldu. Maalesef o fiyatlara kaliteli kablosuz kulaklık bulamazsın. Vereceksen 500 veya 1000 TL vereceksinki. Hem dayanıklı hem de kaliteli olsun.

Yüksek ses ve bass isteyenlere CX 80S kesinlikle tavsiye etmiyorum. 4 gün önce Amazon'dan aldım bugüne kadar kullandığım en kötü kablolu kulaklık diyebilirim. F/P ürünü bile değil.
Vallahi bilmiyorum hocam, insanlar bu kulaklığa iyi diyorlardı, bass ağırlıklı diyorlardı. Bende de CX 200 var gayet iyi.

2 hafta kullandım elimde kaldı. Yere 1 kez düşünce bluetooth'u bozulan ve kulakta durmayan bir kulaklık linkteki kulaklık.
Kulağının deliği genişse Xiaomi bu duruma ne yapabilir? Kulaklığın boyutu standart, benim kulağımdan düşmüyor. Yere düşüp de bozulmayan bir kulaklık var ise göster.

Kulağının deliği genişse Xiaomi bu duruma ne yapabilir? Kulaklığın boyutu standart, benim kulağımdan düşmüyor. Yere düşüp de bozulmayan bir kulaklık var ise göster.
Var, iphone kulaklığı. Köpek yedi hala sağlam mesela. Xiaomi kulakiçi 2 adet küçük ve büyük seçenekle geliyor, sana sahtesini kitlemişler galiba.

Var, iphone kulaklığı. Köpek yedi hala sağlam mesela. Xiaomi kulakiçi 2 adet küçük ve büyük seçenekle geliyor, sana sahtesini kitlemişler galiba.
Hepsiburada'da 7913 yorumu olanı aldım. "Seçenek" değil yanında direkt 2 tane daha silikon gönderiyorlar. Hiçbiri size olmuyorsa diyecek bir şey yok. Sakarlığınız yüzünden de markaları suçlamayın.

Geri
Yukarı