Ucuz ve mikrofonu olan Bluetooth kulaklık önerisi

En fazla 200 TL verebilirim, Bluetooth istiyorum çünkü bilgisayarımın jack girişi bozuk.

Haylou T15 öneririm forumdaki arkadaşların önermeleri sonucu ben 2 hafta önce aldım ve gayet memnun kaldım en sevdiğim özelliği diğer uygun fiyatlı Bluetooth kulaklara oranla en yüksek sesi bu kulaklık veriyor sesi çok iyi.

Mikrofon ve kulaklığı aynı anda Bluetooth kulakların çoğunda arama (telefonda arama gelince geçtiği mod) modunda kullanabilirsiniz. Arama modunun kulaklık kalitesi de çoğunda berbat. Ayrı bir mikrofon almanızı tavsiye ederim.

Bana beleşe gelen Sony WH-CH510 kullanıyorum gayet kaliteli kulaklık.

Kulaklığı yanlış anlamadıysam arkadaşlarınızla oyun oynarken kullanmak istiyorsunuz?

Çoğu kulaklığın alttaki resimdeki gibi iki modu var. Şuan seçili olan kulaklık modu ve mikrofonu bu modda kullanamıyorsun. Üstteki mod ise telefondan arama gelince veya kulaklığın mikrofonunu kullanmak istersen geçtiği mod ve Bluetooth'un hızı ikisine birden yetmediği için ikisinin de ses kalitesi berbat oluyor.

1624102126306.png

Alttaki gibi mikrofonumdan çıkan USB kulaklık, mikrofon adaptörü ile mikrofonu çalıştırıyorum ve yanındaki bluetooth adaptörü ile kulaklığa bağlanıyoum.
PXL_20210619_141715466.jpg
PXL_20210619_142226592.jpg

Mikrofon ve kulaklığı aynı anda Bluetooth kulakların çoğunda arama (telefonda arama gelince geçtiği mod) modunda kullanabilirsiniz. Arama modunun kulaklık kalitesi de çoğunda berbat. Ayrı bir mikrofon almanızı tavsiye ederim.

Şu anlık laptopumun harici bir adet mikrofonu var ancak çok kötü harici bir mikrofon almak mantıklı geldi.

Geri
Yukarı