Ucuz Windows 10 lisansları güvenilir mi?

Son 5 senede çevremdeki insanlara da aldırdığım keylerle birlikte 10-15 kişi bu şekilde alışveriş yapmıştır. Üstelik sadece Windows için değil Office için de satılıyor bu key'ler. Sorun yaşayan hiç duymadım, ben de yaşamadım. Güvenilir bir satıcıdan aldığınız sürece sorun olmayacaktır. Bunun için de satıcının yorumlarına bakabilirsiniz. Son zamanlarda N11'de bu ilanlar bloklanıyor sanırım, zamanında HB'de bile vardı bu ilanlardan. Artık sadece GG'de var diye biliyorum.

5-10 TL arası fiyatlara aldığımız lisansları 2 yıldır kullanıyoruz. Çevreme de bolca aldırmıştım hiç bir şey olmadı.

Ben aynı key ile 1 Acer ve 3 Lenovo aktifleştirdi. 9TL almıştım 2018'de. Ev bilgisayarı olduğu için faturalandırmaya ve milletin gözüne sokmaya gerek yok. Recep Baltaş kaç sorunu Microsoft'a iletti hiç kaide almadığını söyledi videoların da. Gidip de bu key'i büyük şirketlerde kullanırsan sorun olabilir ama halen sorun oldu diyen olmadı KMS kullanan kişiler hariç. Şuan zaten yasal olması tartışılır ama güvenilir bir Key oldukları kesin. Zaten büyük bir şirkette çalışırsam ya şirket verir ya da param olur alırım :) Genelde şirket veriyor bu tip lisansları sistemine. Bilgisayarı bile şirket veriyor hiç kafaya takmaya gerek yok.

Geri
Yukarı