Ucuz Windows 10 lisansları güvenilir mi?

Bu lisanslar genel anlamda çalışıyor fakat kesinlikle yasal değil. Bu konuda gerekli açıklamayı forum yönetcilerinden bu linkte bulabilirsiniz: Ucuz Windows Lisansları Yasal mı? - Technopat Sosyal

Orijinal Windows 10 OEM keyleri buradan satın alabilirsiniz: windows 10 oem modelleri en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri Vatan Bilgisayar’da
Eğer dilerseniz Microsoft'un web sitesi üzerinden de satın alabilirsiniz.
gitti gidiyor gibi bi sitede var nasıl yasal değil

Olay şu bu anahtarlar Microsoft'un şirketlere ve sistem yöneticilerine sattığı 1500 anahtarlık paketlerden sızıdırılmış anahtarlar. Bu anahtarlar evet çalışır ancak gelecek bir zamanda blok yeme olasılığı her zaman vardır.

Evet,birde bulunduğum bölgede Microsoft çalışanları lisans kontrolü için işyerlerini dolaşıyordu bir avukat bürosunda loaderle yapılmış windows10 bulunca iyi bir ceza yemişlerdi.Acaba buda o kategoriye girer mi?

gitti gidiyor gibi bi sitede var nasıl yasal değil

Eğer kaynaklarıma ve bana güvenmiyorsanız bizzat Microsoft ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı cevabı alacaksınız. Kendi sitelerinde 1000 TL olan bir ürün sizce başka bir sitede 30 TL gibi bir fiyata satılabilir mi?

NOT: Ben burada 1000 TL olan ürünün fiyatının doğru olduğunu savunmuyorum. Hangi anahtarın yasal olup olmadığını belirtiyorum.

Evet,birde bulunduğum bölgede Microsoft çalışanları lisans kontrolü için işyerlerini dolaşıyordu bir avukat bürosunda loaderle yapılmış windows10 bulunca iyi bir ceza yemişlerdi.Acaba buda o kategoriye girer mi?
Girmez çünkü bireysel kullanır diye düşünüyorum evine Microsoft baskın yapamaz :D

Merak etmeyin siz bir şirket veya bir kuruluş değilsiniz. Şirketler ve kuruluşlarda bu tarz denetimler sıktır fakat son kullanıcı için bu durum böyle değildir. Dilerseniz Windows 10'u indirip hiç aktive etmeden bazı özellikleri kısıtlı bir şekilde kullanabilirisiniz.
İşyerinde kullanıyor olursak bireysel kategorisine sokabilir miyiz?
İşyerinde sıkıtıya sokabilir. Özellikle büyük şirketlerde ciddi problemler yaşayabilirisiniz.

Geri
Yukarı