Ucuz yiyecek tavsiyesi

BenGeriDöndüm

Hectopat
Selam forum sakinleri.
KYK yurdunda kalmaktayım. Bilirsiniz ki yemekler yetersiz oluyor. Sabah ve akşam yemeği veriliyor yani öğlen yok. Yemeklere ekstra para veremiyorum maalesef.
Gün içerisinde birçok kez acıkıyorum. Öğlen yemeğini BİM'deki paketli dürüm çiğ köfte ile geçiştiriyorum. Yetersiz kalıyor haliyle.
Okul yemekhanesine git diyeceksiniz ama sadece haftanın 3 günü dersim var. Yurt kampüse uzak yani geri kalan 2 gün, 30 dakikalık yolu yürümek istemiyorum. Bilmeyenler için söyleyeyim yemekhane haftalık ücreti peşin alıyor (20₺) yani yemeseniz bile paranız gidiyor. Ayrıca hafta sonu tekrar açıkta kalıyorum.
Noodle ise baymaya başladı ve doymak için 2 paket yemem lazım. Param azaldıkça su bile pahalı gelmeye başladı.
Ailen falan diyeceksiniz ama onlardan para istemek istemiyorum zaten yurt ücretini ödüyorlar. Burada işe giremem çünkü verdikleri paralar çok komik seviyede, ne de olsa öğrenci çalışmak zorunda kafasıyla hareket ediyorlar. Kendi paramla yaza kadar dayanmak istiyorum.
Sizden istediğim şey olabildiğince ucuz şekilde neler yiyebilirim söylemeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek geçerim. Aşırı tok tutuyor, sağlıklı, ekonomik.

Yav o noodle o hazır satılan salamlı ekmek falan zararlı sen öğrenci olduğun faydalı şeyler yemen lazım onlar dikkat dağınıklığı yapıyormuş uzun vadede ayrıca ezberini kötü etkiler😐😔 devlet nasıl bir tabak daha yemek vermiyor aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı