Ucuz yiyecek tavsiyesi

Sadece ülkenin mi geldiği hale yazık? İnsanlıkta ölmeye başladı çünkü.
Dün arkadaştan Discord adresini istedim yardımlaşmak için beni banladılar!
Nasıl bir zihniyeti var bu moderatörlerin bunu da açıklar mısınız?
Üstelik banlandıktan sonra açıklama yaptım bundan ötürü istedim diye banı açmadılar.
Sebebi reddedildi yazıyordu şaka gibi :D
Ne alaka?

Sadece ülkenin mi geldiği hale yazık? İnsanlıkta ölmeye başladı çünkü.
Dün arkadaştan discord adresini istedim yardımlaşmak için beni banladılar !
Nasıl bir zihniyeti var bu moderatörlerin bunu da açıklar mısınız?
Üstelik banlandıktan sonra açıklama yaptım bundan ötürü istedim diye banı açmadılar.
Sebebi reddedildi yazıyordu şaka gibi :D
Konu ile ne alaka?

@NoName21 @ItsAllGoodman Çünkü bu konuya yazdım discord adresini verir misiniz diye?
Nasıl ne alakası var? Ne biçim saçma sapan cevaplar atıyorsunuz?
Geldiğimiz duruma bak, adam dar boğazda belli ki ucuza yiyecek arıyor.
Sessiz mi kalalım? Yardımlaşmayalım mı?
Hocam şu an ne diyorsunuz anlamıyorum. Konu da fiyatlardan bahsediyoruz siz insanlık ölmüş diye bir şeyler saçmalıyorsunuz. Konu ile bunun ne alakası var onu anlamadım?

Hocam şu an ne diyorsunuz anlamıyorum. Konu da fiyatlardan bahsediyoruz siz insanlık ölmüş diye bir şeyler saçmalıyorsunuz. Konu ile bunun ne alakası var onu anlamadım?

Açıklamayı 2 kez üstte yazdım okumuyor musunuz? Arkadaşa yardımcı olmak istedim bu konu altında beni banladı moderatörler nesini anlamıyorsunuz? Discord adresini istedim özelden yazıp yardımlaşmak için. Anlayabildiniz mi şimdi?

Açıklamayı 2 kez üstte yazdım okumuyor musunuz? Arkadaşa yardımcı olmak istedim bu konu altında beni banladı moderatörler nesini anlamıyorsunuz? Discord adresini istedim özelden yazıp yardımlaşmak için. Anlayabildiniz mi şimdi?
Ilk cümlenin karmaşıklığından anlayamadım. Yardımlaşmak için banladı vs. görünce Discord admini 15 yaşındaki çocuk serzenişi sanmıştım.

Geri
Yukarı