YouTube Ucuza YouTube Premium alma

SemihDnz

Hectopat
Daha fazla  
Kendi hesabıma 3 aylık yani yaz boyunca kullanacağım premium almak istiyorum.
Ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Aileye ekleyince neler yapabiliyor. Çıkabiliyor muyum?
Aileden istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz.

Nasıl ucuz oluyor?

Aile paylaşımında aynı aileye çok sayıda kişi ekleyerek onlara da kendi aldığınız aboneliği kullandırabiliyorsunuz. Kodlar ise sağda solda ücretsiz dağıtılanlardan toplanmış olması lazım. Bu tip platformlarda 1000+ başarılı işlem yapılmış hesaplardan alım yaparsanız çok yüksek ihtimalle sorun yaşamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileden istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz ama ben 3 aylık kod olarak almanızı tavsiye ederim.

Aile paylaşımında aynı aileye çok sayıda kişi ekleyerek onlara da kendi aldığınız premium'u kullandırabiliyorsunuz. Kodlar ise sağda solda ücretsiz dağıtılanlardan toplanmış olması lazım.
Ben daha önce deneme üyeliği kullanmıştım. Yinede sıkıntı olur mu?

Aileden istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz.

Aile paylaşımında aynı aileye çok sayıda kişi ekleyerek onlara da kendi aldığınız aboneliği kullandırabiliyorsunuz. Kodlar ise sağda solda ücretsiz dağıtılanlardan toplanmış olması lazım. Bu tip platformlarda 1000+ başarılı işlem yapılmış hesaplardan alım yaparsanız çok yüksek ihtimalle sorun yaşamazsınız.
Yarın bir gün sıkıntı olursa garantisi kim?

Ben daha önce deneme üyeliği kullanmıştım. Yinede sıkıntı olur mu?
Satıcıya sormanız lazım. Eğer böyle bir durum mevcutsa zaten satıcı bilir ve size izah eder.

Yarın bir gün sıkıntı olursa garantisi kim?
Hocam sıkıntı olmuyor. Kendim uzun süredir bu platformdan alıyorum. Sorun olursa satıcı ile iletişime geçersiniz %99 telafi eder. Etmezsede en fazla 40 liranızdan olursunuz ki çok çok düşük bir ihtimal.

Satıcıya sormanız lazım. Eğer böyle bir durum mevcutsa zaten satıcı bilir ve size izah eder.

Hocam sıkıntı olmuyor. Kendim uzun süredir bu platformdan alıyorum. Sorun olursa satıcı ile iletişime geçersiniz %99 telafi eder. Etmezsede en faza 40 liranızdan olursunuz ki çok çok düşük bir ihtimal.
Kendi kullandığım hesabıma mı almalıyım sizce yoksa yeni bir hesap açayım mı ne olur ne olmaz diye?

Geri
Yukarı