YouTube Ucuza YouTube Premium alma

Kendi kullandığım hesabıma mı almalıyım sizce yoksa yeni bir hesap açayım mı ne olur ne olmaz diye?
Gerek yok. Ana hesabınıza alabilirsiniz. Aile paylaşımı yönteminde sadece küçük bir detay var. Bir yıl içinde en fazla 3 aile değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum. Ana hesabınızda yıl içinde 4. defa aile değiştiremiyorsunuz.

Gerek yok. Ana hesabınıza alabilirsiniz. Aile paylaşımı yönteminde sadece küçük bir detay var. Bir yıl içinde en fazla 3 aile değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum. Ana hesabınızda yıl içinde 4. defa aile değiştiremiyorsunuz.
Kod mu veriyor hocam satıcı?

@sSombrero attığın satıcıdan aldım aktivasyon nasıl oluyor herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi. Sadece kod var.
Açıklamada yazıyor olabilir de arkadaş satıcı atmamış ki.

@sSombrero attığın satıcıdan aldım aktivasyon nasıl oluyor herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi. Sadece kod var.
Ben herhangi bir satıcının ilanının linkini atmadım. Tüm premium ilanlarının linkini attım. Tam olarak hangi ilandan aldınız? Link atar mısınız ? Kullanım detayları değişebiliyor. Genellikle aldığınız ilanın açıklamasında nasıl kullanılacağı yazar.

Ben herhangi bir satıcının ilanının linkini atmadım. Tüm premium ilanlarının linkini attım. Tam olarak hangi ilandan aldınız? Link atar mısınız? Kullanım detayları değişebiliyor.

Çok pardon dostum sen atmışsın gibi lanse etmişim.
Buradan aldım açıklamasında da nasıl aktif edeceğimiz yazmıyor. Mesaj kısmında da sadece hayırlı olsun deyip kod gönderimi yapılmış.

Çok pardon dostum sen atmışsın gibi lanse etmişim.
Buradan aldım açıklamasında da nasıl aktif edeceğimiz yazmıyor. Mesaj kısmında da sadece hayırlı olsun deyip kod gönderimi yapılmış.
1 - Buradan tarayıcınıza VPN eklentisini ekleyin.
2 - Bölgeyi amerika yapın.
3 - https://www.youtube.com/redeem Buradan kod girme sayfasını açın.
4 - Posta koduna 10036 yazın.
5 - Kodu kullanın.
6 - VPN'i kapatabilir/silebilirsiniz.
Kart bilgisi isteyebilir. Kartınızdan doğrulama amaçlı 30tl çekip hemen iade ediyor.

1 - Buradan tarayıcınıza VPN eklentisini ekleyin.
2 - Bölgeyi Amerika yapın.
3 - https://www.youtube.com/redeem Buradan kod girme sayfasını açın.
4 - Posta koduna 10036 yazın.
5 - Kodu kullanın.
Kart bilgisi isteyebilir. Kartınızdan doğrulama amaçlı 30TL çekip hemen iade ediyor.

Hocam 10036 kısmında ileri kısmı gelmiyor farklı bir sayı girince geliyor bu neyin saçmalığı?

Geri
Yukarı