Uczpre.com vs Crispium

Punisher12

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam resmi siteyi atmışsınız. Evet doğru söylüyorsunuz ama eğer arkadaşın durumu olsaydı oradan alırdı zaten.

Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları | Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları

Hangisi daha güvenilir? Premium alacağım.
Hocam hiçbirine sakın güvenmeyin hesabınızın bir aya şifresi değiştirilir bir daha giremezsiniz, paranıza yazık olur. Zaten bu sitelerden bir yerden alıyor.(ucuzpre.com deneyimim oldu) Alacak iseniz e-postası değişen alın(Elmas,Zümrüt vs.)

ucuzpre.com güzel. Almıştım fakat 1 aya hesabın bilgilerini değiştirdiler. Yani 1 aylık oynamak istiyorsan alabilirsin.

Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları | Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları

Hangisi daha güvenilir? Premium alacağım.
Öncelikler uczpre. com'u bilmiyorum ama crispiumdan bir kere almıştım 1 hafta sonra felan gitmişti eğer şansın varsa gitmeyebilir ama ucuza premium satan sitelerdeki premiumları asla 1 ya da 2 aydan fazla kullanamazsınız. Eğer şansınız varsa gitmeyebilir.
Ama eğer ben premiumlu sunucularda hevesimi almak için yani o zevki yaşamak için kısa süreliğine gireceğim diyorsanız alabilirsiniz.

Bir Allah'ın akıllısı sensin. 230 TL orada. Herkesin bu kadar para vermeye durumu yok. Durumu olsa zaten oradan alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı