Uczpre.com vs Crispium

Uczpre'den eğer en pahalısını galiba 60 TL'idi. Onu alırsan hesabın çalınmaz çünkü e-posta bilgileri de verilir. Ama 5-10 TL'lik alırsan 3-4 ay oynarsın hesabı geri alırlar sonra. 2 kere aldım.

Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları | Crispium - Ucuz Minecraft Premium Satın Al - Oyun Hesapları

Hangisi daha güvenilir? Premium alacağım.
Uczpre'deki bütün hesaplar çalıntıdır. Sakın alma. Ben de satıyordum bu forumda hatta 10-20 tane referansım var ama ben de bıraktım artık. Kesinlikle çalıntıdır. Diğer dediğin site de çalıntıdır. Alma alırsanda 1 ay sonra gitti diye ağlama.
Uczpre'den eğer en pahalısını galiba 60 TL'idi. Onu alırsan hesabın çalınmaz çünkü e-posta bilgileri de verilir. Ama 5-10 TL'lik alırsan 3-4 ay oynarsın hesabı geri alırlar sonra. 2 kere aldım.
Kimse hesabı geri almıyor çalıntı olduğu için hesabın ana sahibi geri alıyor hesabı bi anlayamadınız şunu.
Güçlü bir şifre yapsam?
Hesaplar çalıntı. Ben bizzat çalma işlemini gerçekleştirdim. Önüme 200-300 tane hesap düştü. Hiçbirine dokunmadım ama şahit oldum. Hesabın ana sahibi değiştiriyor şifreyi sizle bi alakası yok

E-postası değişen hesaplar da o kadar güvenli değil arkadaşlar. Mojang'a bildirip hesap geri alınabilir. Ayrıca, ana e-posta adresine de link gidiyor.

Bazı siteler garantili oluyor. Oraları kullanabilirsiniz. Ama yinede güvenilir değil hiçbiri. En iyisi gerekirse 4-5 ay biriktirip minecraft.net'ten almak.

Uczpre'deki bütün hesaplar çalıntıdır. Sakın alma. Ben de satıyordum bu forumda hatta 10-20 tane referansım var ama ben de bıraktım artık. Kesinlikle çalıntıdır. Diğer dediğin site de çalıntıdır. Alma alırsanda 1 ay sonra gitti diye ağlama.

Kimse hesabı geri almıyor çalıntı olduğu için hesabın ana sahibi geri alıyor hesabı bir anlayamadınız şunu.

Hesaplar çalıntı. Ben bizzat çalma işlemini gerçekleştirdim. Önüme 200-300 tane hesap düştü. Hiçbirine dokunmadım ama şahit oldum. Hesabın ana sahibi değiştiriyor şifreyi sizle bir alakası yok.

Hocam şifre değiştirmek işe yaramaz hatta daha çabuk gider ana e postaya bildirim gidiyor. E-posta değişen hesapta almayın ana e postasını verimiyorlar geri alırlar her türlü. Ben başka siteden aldım altın hesap 10 TL'ye arada giriyorum 5 ay oldu gitmedi şifre değiştirmedim. Sadece Minecraft oynasaydım orijinal sitesinden alırdım.

Hocam hiçbirine sakın güvenmeyin hesabınızın bir aya şifresi değiştirilir bir daha giremezsiniz, paranıza yazık olur. Zaten bu sitelerden bir yerden alıyor.(ucuzpre.com deneyimim oldu) Alacak iseniz e-postası değişen alın(Elmas,Zümrüt vs.)
zaten elmas ve zümrütlerde garanti yok ki her sitede öyle patlıyor onlar

Geri
Yukarı