Udemy paramı iade etmedi

LarkBlue

Hectopat
Udemyden 29 TL'ye kurs aldım. İçeriği zor bulup iade talebi oluşturdum. Bu sabah baktığımda iade talebi onaylanmış ve iade talebini başarılı olarak göstermesine rağmen kartıma para gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Banka kartlarına 7 iş günü, kredi kartlarına ise 2-4 gün içinde iadeler yansır genelde. Kartınızın türüne bağlı olarak süre dolduğu zaman yine gelmezse siteyle iletişime geçin derim.

Kart olarak ininal kullandım ortalama kaç günde gelir?
İninal'ın sitesinde 10 gün yazıyor. Ben genel olarak papara kullanıyorum ve paparada 2-3 gün içinde geliyor. İninal'da da o civarda olabilir sanırım.

Bankanın Udemy ile olan muhasebenin bitmesi lazım buda 24 saat içinde bitiyor genelde
Udemyden 29 TL'ye kurs aldım. İçeriği zor bulup iade talebi oluşturdum. Bu sabah baktığımda iade talebi onaylanmış ve iade talebini başarılı olarak göstermesine rağmen kartıma para gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
(Özel değilse) hangi içeriği aldınız merak ettim de.

İninal'ın sitesinde 10 gün yazıyor. Ben genel olarak papara kullanıyorum ve paparada 2-3 gün içinde geliyor. İninal'da da o civarda olabilir sanırım.
Teşekkürler.
Bankanın Udemy ile olan muhasebenin bitmesi lazım buda 24 saat içinde bitiyor genelde

Teşekkürler.

C# oyun yapımı aldım da şimdi farklı şeyler düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı