Udemy yazılım öğrenmeye destek olur mu?

3R3Nn

Decapat
Daha fazla  
Selam, yaşım 16 ve evde canım sıkılıyor bende oyun yapma kararı aldım ama yazılım bilmiyorum. Udemy'de kurs almak küçük çaplı oyun yapmama fayda sağlar mı? Sağlar ise hangi dilin kursunu almalıyım?

Olur.
Ne öğrenmeyi daha keyifli bulacağını seç. C++ ve Java'ya bakabilirsin.

Selam, yaşım 16 ve evde canım sıkılıyor bende oyun yapma kararı aldım ama yazılım bilmiyorum. Udemy'de kurs almak küçük çaplı oyun yapmama fayda sağlar mı? Sağlar ise hangi dilin kursunu almalıyım?
Udemy sanırım şuan için en iyi yazılım vs öğrenme alanı diyebilirim. Sakın 1 milyonistihdam gibi yerlere katılmayın. Adamların ağız şapırdatma sesinden yutkunma sesine kadar her şeyi duyuyorsunuz. Ayrıca 1 milyonistihdam'da adam akıllı konu anlatmıyorlar.

Bence eğitim almadan önce algoritma mantığını kavrayın.

Bunları okursanız iyi olur.

Ardından eğitim alabilirsiniz. Udemy iyi bir eğitim platformu.

Udemy'de kurs veren bazı kişiler YouTube da daha giriş seviyesi ücretsiz kurslar veriyor. Sizin yerinizde olsam önce ücretsiz kurslar ile bir noktaya gelir daha sonra ücretli kurslar ile devam ederdim. Bunu söyleme sebebim her dil dışarıdan bakıldığı gibi olmuyor kursu alıp öğrenmekten vazgeçebilirsin, önce ücretsiz bir şekilde dili öğren eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan para ile al kursu devam et.

Geri
Yukarı