Udemy'den C++ ve Unreal Engine ders önerisi

Ben de sana var diyorum ama daha birkaç video eklenmiş. Tam başlamadı diyorum. Başlamadı değil. Cümleyi ayırt edebilmen gerekirdi.
Kardeşim ben seninle uğraşamam ya gerçekten. Varsa linkini at diyorum ne laf anlamaz insansın sen. Bir kaç video eklenen kursun çok iyi olduğunu nereden anlıyorsun bana bunu söyler misin? Kendin demiyor musun daha bir kaç video eklendi diye? Bir kaç video eklenen bir kursun iyi olduğunu nasıl anlıyorsun nasıl nasıl? Harbiden laf anlatılmaz sana iyi akşamlar.

Kardeşim ben seninle uğraşamam ya gerçekten. Varsa linkini at diyorum ne laf anlamaz insansın sen. Bir kaç video eklenen kursun çok iyi olduğunu nereden anlıyorsun bana bunu söyler misin? Kendin demiyor musun daha bir kaç video eklendi diye? Bir kaç video eklenen bir kursun iyi olduğunu nasıl anlıyorsun nasıl nasıl? Harbiden laf anlatılmaz sana iyi akşamlar.
1.) Ben o kursa denemedim. Güzel bir şekilde okumuyorsun. Ben hocanın blueprint kursunu aldım ve ona göre yorum yaptım. Ben ek olarak hocanın C++ kursunun da yakında geleceğini şu an kurşun olduğunu ama tam başlamadığını soyledim. Inadına bir şeyler uyduruyorsun.

2.) Bir insana laf anlatılmaz demeke yerine otur bak, emin ol, sonra konuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı