Üç haftadır süren baş ağrısı

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
3 haftadır kafam ağrıyor Parol vs. içtim ama geçmedi.
Doktora git diyeceksiniz ama gittim zaten, 2 defa direkt bakmadan Parol yazip gönderdi.
Ve normal bir ağrı değil bazen anlımın oldu yer ağrıyor bazen de sol tarafi bazen arka tarafı.
Yani sormak istediğim sizin de böyle hastalık geçirdiniz mi geçirdiyseniz doktor hangi ilacı verdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baş ağrısının birçok nedeni olabilir. Acil doktoruna gittiyseniz öyle demesi normal. 3 haftadır geçmediğine göre büyük bir problem olabilir. Acil yerine nöroloji doktoruna gidiniz. Doğru şeyi, neyin ne olduğunu ve hangi ilacı kullanman gerektiğini söyleyebilir. Yani bunun tek çözümü var doktora git, doktora gittiysen ve geçmediyse doğru yere tekrar git...

Doktora git diyeceksiniz ama gittim zaten, 2 defa direkt bakmadan Parol yazip gönderdi.
Ve normal bir ağrı değil bazen anlımın oldu yer ağrıyor bazen de sol tarafi bazen arka tarafı.
Yani sormak istediğim sizin de böyle hastalık geçirdiniz mi geçirdiyseniz doktor hangi ilacı verdi?
Düzenli su içiyor ve düzenli hava alıyor musunuz? Ayrıca şekerli şeyler yiyin. Parol işe yaramadığında böyle yapıyorum geçiyor genelde.

En yakın eczaneye git Dexday 50mg suda eriyen ağrı kesici al. Sihirli iksir gibi ilaçtır baş ağrısına çok iyi gelir.
Daha şiddetli ağrı kesici istersen Contramal öneririm.

Sanırım sorun içtim sudan kaynaklı veya iş yerimden çünkü oraya girdikten sonra oldu ve benimle aynı şeyi yaşayan birkaç kişide var onlar a serum filan da vermişler geçmedini söylediler.

Daha güçlü bir ağrı kesici deneyebilirsiniz, yada doktora gidin. En temizi doktora gitmek fakat meşgulseniz, dik durmaya çalışın. Kafanın arka tarafındaki ağrılar boyun, sırt ağrısı vb nedenlerden olabilir. İzin alın işinizden, telefondan uzak durun. Rahatlayın, eğer geçmezse nöroloğa gitmenizi şiddetle öneririm. Kendinizi mutlu etmeye çalışın, bol ve sağlıklı su için. Sağlıklı beslenip spor yapın, düzenli uyuyun. Her şeyi takmamaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı