Üçlü prize üçlü priz takmak PC'yi yavaşlatır mı?

• Konuyu başlatan freas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 631
Kanka odamda 1 priz var ona 3'lü taktım o 3lünün birine PC icin olan 3lüyü taktım diğerine başka bir 3'lü taktım ver sonuncusuna vantilator taktım sıkıntı cıkmadı yaklasık 3 4 yıldır kullanıyorum boyle :D

Kanka odamda 1 priz var ona 3'lü taktım o 3lünün birine PC icin olan 3lüyü taktım diğerine başka bir 3'lü taktım ver sonuncusuna vantilator taktım sıkıntı cıkmadı yaklasık 3 4 yıldır kullanıyorum boyle :D

Bir elektrikli süpürge tak elinde eriyor ama.

Yoo bazen odamı temızlemek ıcın takıyorum (bazen odamı temızlıyorum evet pis bir varlığım) hiç sorun olmuyor.
Ben de böyle bişey yapmıştım ama PC için değil telefon şarj etmek içindi annem elektrikli süpürge taktı kablolar çok hızlı ısınmaya başladı. Ondan dedim biraz daha kalsa belki yanabilirdi.

Ben de böyle bir şey yapmıştım ama PC için değil telefon şarj etmek içindi annem elektrikli süpürge taktı kablolar çok hızlı ısınmaya başladı. Ondan dedim biraz daha kalsa belki yanabilirdi.

Ben zengin 3'lü prizi taktım kanka ama fazla zengin değilim odama fazladan riz yaptıramadım (kirada oturuyorum)

Geri
Yukarı