Ücretsiz antivirüs programı önerisi

Herkesin komik bir şekilde sevmediği ama kişisel bilgisayarlarımda en iyi randumanı aldığım Free AV; Windows Defender.

+Profesyonel işlerimde Symantec çözümlerini kullanıyorum.

Bedava keye güvensiz demedim ama tespit etme ihtimali var.
Ben olsam dene süresini uzatma uygulamalarını kullanırım fakat bedava key de son çözüm olarak iş görebilir.
Deneme süresi uzatma uygulaması da nedir ya? ilk defa duyuyorum. Kaspersky etkinleştirme için yan uygulama kullanmak biraz gereksiz gibi. Eskiden antivirus kullanırken websitelerinde paylaşılan keyleri kullandım. Sıkıntı veya şüpheli bir durum yaratacağını sanmıyorum. Gereksiz paranoyak olmaya gerek yok.

Deneme süresi uzatma uygulaması da nedir ya? ilk defa duyuyorum. Kaspersky etkinleştirme için yan uygulama kullanmak biraz gereksiz gibi. Eskiden antivirus kullanırken websitelerinde paylaşılan keyleri kullandım. Sıkıntı veya şüpheli bir durum yaratacağını sanmıyorum. Gereksiz paranoyak olmaya gerek yok.

Ben keylere güvensiz demiyorum fakat tespit edip eksik veritabanı gönderme ihtimali var düşük de olsa.

Key mey deneme süresi uzatma falan hiç uğraşma hocam, antivirüs denince akla ilk gelen mükemmel yazılım Kaspersky. Free versiyonunu istediğiniz kadar sorunsuz suhalsiz kullanabilirsiniz. İyi günler :)

Geri
Yukarı