Ücretsiz İnternet sitesi Açmak

60993

Hectopat
Makaleler
2
Bir internet sitesi açacağım. Fakat ücretsiz site açmayı düşünüyorum. Aklımda 3 yöntem var.
  1. Blogger.
  2. Wordpress'in ücretsiz servisi.
  3. .Tk domaini alıp hostingerden host alıp birbirine bağlamak.
Blogger'ı pek sevmiyorum wordpress kullanmak istiyorum fakat wordpressin ücretsiz servisi çok kısıtlı en mantıklısı 3. seçenek geliyor ama ücretsiz hosta ve domaine güvenmeli miyim ? Host firması olarak hostinger düşünüyorum. Domain içinse freenom.com'u düşünüyorum bu siteleri önerir misiniz ? Önermezseniz hangi siteleri önerirsiniz ?

Ücretsiz siteler pek bir işe yaramaz. Özellikle Blogger, Wordpress tarzı olanlar. tanıtım için ücretsiz domain veren siteler oluyor onları kolaçan et. Ama fazla birşey bekleme dediğim gibi.

Bir internet sitesi açacağım. Fakat ücretsiz site açmayı düşünüyorum. Aklımda 3 yöntem var.
  1. Blogger.
  2. Wordpress'in ücretsiz servisi.
  3. .Tk domaini alıp hostingerden host alıp birbirine bağlamak.
Blogger'ı pek sevmiyorum wordpress kullanmak istiyorum fakat wordpressin ücretsiz servisi çok kısıtlı en mantıklısı 3. seçenek geliyor ama ücretsiz hosta ve domaine güvenmeli miyim ? Host firması olarak hostinger düşünüyorum. Domain içinse freenom.com'u düşünüyorum bu siteleri önerir misiniz ? Önermezseniz hangi siteleri önerirsiniz ?

Bu saydıklarının 3'ü de iş yapabilir. Fakat gerekli optimizasyon, seo yapılmazsa pek bir şey beklemeyin. Blogger ücretsiz bir site için en ideali. Google altyapısı ile güzel yerlere gelebilirsiniz. WordPress olarakta ücretsiz internet sitesi açabilirsiniz fakat 10, 15 kişi girdiği anda siteniz ağırlaşacak, suspended(askıya alınma) olacaktır. Son olarak .tk domaini alabilirsiniz fakat ücretsiz hostlarla bir yere gelemezsiniz. Doğal olarak bu saydıklarınızın için de en verimlisi Blogger olacaktır.

Ücretsiz siteler pek bir işe yaramaz. Özellikle Blogger, Wordpress tarzı olanlar. tanıtım için ücretsiz domain veren siteler oluyor onları kolaçan et. Ama fazla birşey bekleme dediğim gibi.

Asıl Blogger ve WordPress iş yapar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı