UEFA Şampiyonlar Ligi Barcelona - Bayern Munich Tarihi Skor

Bora_Türkiye

Hectopat
Şu an Barcelona 2-8 Bayern Münih maçı sona erdi. Bu gerçekten de tarihi bir skor. Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

GÖRSEM İNANMAM.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Messi'ye laf atanları aciz bulduğum olay. Futbol 11 kişilik. Maçı 90 dakika izledim. Messi'den bir şey beklemek bizim hakkımız değildi. Ömrüm boyunca Barça ve Messi fanı oldum. Bu kadar berbat bir dönemine ilk defa geliyorum. Çık git Messi, arkandayız.

Messi'ye laf atanları aciz bulduğum olay. Futbol 11 kişilik. Maçı 90 dakika izledim. Messi'den bir şey beklemek bizim hakkımız değildi. Ömrüm boyunca Barça ve Messi fanı oldum. Bu kadar berbat bir dönemine ilk defa geliyorum. Çık git Messi, arkandayız.
Özür dilerim 🆎 bir daha olmaz. Şaka bir yana futbolu takip etmem zaten dalgasına yazdım.
images.jpeg

Efsane bir maçtı. Brezilya Almanya maçından sonra bir kez daha tarihe tanıklık ettik.

Messi ilk yarıda en az 3 4 tane top kesti ki %90-100 gollük. Daha ne yapsın yani karşıdaki takım makine gibi işliyor.

Efsane bir maçtı. Brezilya Almanya maçından sonra bir kez daha tarihe tanıklık ettik.

Messi ilk yarıda en az 3 4 tane top kesti ki %90-100 gollük. Daha ne yapsın yani karşıdaki takım makine gibi işliyor.
Ortasını gördün mü? ilk yarıda. Hayatımda ondan güzel çok az şey gördüm. Andaval herifler bir şey yapamadı pozisyonda tabi.
Özür dilerim 🆎 bir daha olmaz. Şaka bir yana futbolu takip etmem zaten dalgasına yazdım. Eki Görüntüle 639268
Bende etmiyorum ama Messi kırmızı çizgimdir. Sadece 11 kişilik oyun olduğunu ve adamın suçu olmadığını anlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı