Ülkemizde neden Galax'ın RAM ve anakartları yok?

Bir marka sadece Ejderha logosu yüzünden tutsa her marka Ejderha, Kaplan koyar. Böyle mantık olamaz. Bir markayı övmek için diğer markaları kötülemenin anlamı yok. Ne kutu tasarımları ne ekran kartı tasarımları iyi değil siz seviyorsunuz diye en iyisi olamaz. Gereksiz abarttığınız için çöp dedim ancak ben sevmiyorum ürünlerini.

Bir marka sadece ejderha logosu yüzünden tutsa her marka ejderha kaplan koyar. Böyle mantık olamaz. Bir markayı övmek için diğer markaları kötülemenin anlamı yok. Ne kutu tasarımları ne ekran kartı tasarımları iyi değil.

"Biz seviyoruz diye" öyle mi?

1607625288094.png

İyi değil dediğin tasarım da şu herhalde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Biz seviyoruz diye" öyle mi?

Eki Görüntüle 774179

İyi değil dediğin tasarım da şu herhalde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çöp, diğer ifade ile güzel değil. Sadece FPS ya da tasarım ile bitmiyor bu işler. Parçaların kalitesi, servis desteği gibi bir çok ekstra nedenler var. Zaten en başta bence tasarımları bile iyi değil. İşaretlediğin MSI tasarımı attığından daha iyi. Neyse arkadaşlar siz alın tutan yok. Ancak başkalarının aldığı ürünler sizi rahatsız etmemeli. MSI hiç almama rağmen MSI alıyor damgası yedim. Ha birde Galax'ın bir miktar ekran kartı burada satılıyor ancak tuttuğu söylenemez daha ucuz olmasına rağmen bence bunu sorgulayın.

Çöp, diğer ifade ile güzel değil. Sadece FPS ya da tasarım ile bitmiyor bu işler. Parçaların kalitesi, servis desteği gibi birçok ekstra nedenler var. Zaten en başta bence tasarımları bile iyi değil. İşaretlediğin MSI tasarımı attığından daha iyi. Neyse arkadaşlar siz alın tutan yok. Ancak başkalarının aldığı ürünler sizi rahatsız etmemeli. MSI hiç almama rağmen MSI alıyor damgası yedim.

Tasarımı sen beğenmedin diye kötü olmuyor.

Parça kalitesi olarak da MSI modelinden aşağı kalır bir yanı yok, merak etme.

Ben ne söylersem yine MSI savunmaya devam edeceksin, MSI modelinin tasarımı kime göre daha iyi ayrıca?

Gereksiz tartışmaya girmeye gerek yok.

Şu karta çöp diyen kafayı ciddiye almak benim hatam aslında :D.

Tasarımı sen beğenmedin diye kötü olmuyor.

Parça kalitesi olarak da MSI modelinden aşağı kalır bir yanı yok, merak etme.

Ben ne söylersem yine MSI savunmaya devam edeceksin, MSI modelinin tasarımı kime göre daha iyi ayrıca?

Gereksiz tartışmaya girmeye gerek yok.

Şu karta çöp diyen kafayı ciddiye almak benim hatam aslında :D.
Zaten ben "bence" kelimesini boşa kullanmıyorum ki kendi fikirlerimi belirtiyorum. Çöp deme sebebim sizin gereksiz abartmanız. Neden iyi çünkü çok sattığı için düşünebilirsin demek ki insanlar seviyor. Ancak bu yüzden siz karşı çıkmıyor musunuz zaten? Ejderha var diye satıyor diyorsunuz. :)

Zaten ben "bence" kelimesini boşa kullanmıyorum ki kendi fikirlerimi belirtiyorum. Çöp deme sebebim sizin gereksiz abartmanız.

Gereksiz abartan ben değilim, durduk yerde kaliteli bileşenlere çöp dediniz, insan gibi söylüyorum, MSI modeli ile bu aynı kalitede ama bu kart çok daha şık diye.

Tartışma burada bitti, sizi göz ardı ediyorum.

Edit: Bu arada beğenemiyorsanız konudan toz olmak gayet kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı