Ülkenin batmış olması

@goldmanck, faiz kendi kendine düşmeli. Emirle düşerse zaten sıkıntı. Mega enflasyonun önünü açar, zengini daha da zengin, fakiri de daha fakir yapıyor.

Daha şimdi halk ekmek kuyruğundan çıkıp eve geldim. İnsanlar 1.25 TL'ye ekmek alabilmek için upuzun kuyruklar oluşturmuş, en az 15 dakika bekledim. Ama sorsan ekonomi çok iyi knk. Soğan ekmek diyorlar, sanki savaştayız ya. Böyle diyince ''İşte ekonomik savaştayız saldırıyorlar görmüyon mu, sen bilmen anlaman kafan yetmez yaşın daha 18'' diyorlar çok epik.

@goldmanck, faiz kendi kendine düşmeli. Emirle düşerse zaten sıkıntı. Mega enflasyonun önünü açar, zengini daha da zengin, fakiri de daha fakir yapıyor.
Ülke tam manasıyla bitti artık zaten. Şu an faiz düşürmelerinin sebebi de ülkenin son kalan parasını da hortumlamak, ki 20 yıldır yapıyorlar zaten, ama şu an öyle böyle değil çok daha fazla çalıyorlar.

Ülke batsa böyle konu mu açılır? 😎
Bana kızgın atıyorlar ahahha, ben mi batırdım ülkeyi kekeler?

İroni var!

Bir insanın oyun oynaması en temel ihtiyaçtır. Sen "ülke batmasını" herhalde Afganistan gibi olacağını sanıyorsun. Adım adım batıyoruz. Adam kur patlamadan önce bile almış olabilir o sistemi. Boş boş konuşmayın. Yaşınız yetmiyorsa çıkıp gidin şu konudan. Ülke batmıyor muş 😂
Belli bir kesime hiçbir şey olmayacak çıkıp ta 85 milyon ülke battı demeyecek. Kimine göre hava hoş.
Ya bu nasıl bir kafadır anlamadım daha oyunu oynayan kişiyi tanımıyorsun belki de okul harçlıklarından veya maaşından boğazından üstünden başından kesip aldı adam. Neden 30 TL'ye almak varken 500 TL ödüyoruz demiyorsunda "ülke batsa böyle konu mu açılır" diyorsun? Senin gibi Counter-Strike oyuncusunun :D
1.6 oynuyorum. Bilgisayar dökülüyor ama üstte dediğim gibi doları olmayana göre battı ülke olay bu.

@Akerfeldt, bizim Mehmet Amca, Ayşe Teyze'de ekonomi iyi diye sevinip dursun :(
Mağaradan bozma, dapdar 1 odalı bir evde oturup, her gün yaşlı arkadaşlarıyla kıraathanede çay içip okey atmayı yaşamak sanan ve bunun çok lüks olduğunu sanan insanlar oldukları için bu kesim ekonomi çok iyi diyor, çünkü onlara göre yaşamak bu eylemlerden ibaret, daha fazlası lüks. Telefona lüks diyen adamdan da zaten zeka olarak bir şey beklememek lazım. 48 yaşında babam bile şaka gibi geçenlerde "Vallahi cehape (Yazım yanlışını bilerek yaptım) döneminde şu zeytini bile bulamazdık, bize bu bile fazla, bu bile lüks oğlum" dedi, elimi nasıl yumruk yapıp sıkıyorum vallahi sinirden. Örümcek ağı sarmış hepsinin kafasını.

Belli bir kesime hiçbir şey olmayacak çıkıp ta 85 milyon ülke battı demeyecek. Kimine göre hava hoş.

1.6 oynuyorum. Bilgisayar dökülüyor ama üstte dediğim gibi doları olmayana göre battı ülke olay bu.

1.6'ya çocukluğumu hatta gençliğimi vermiş biri olarak söylüyorum OyunYoneticisinden tut MGA'sına kadar çoğu IP'de kiralamışlığım var. Yani sistemim her zaman yetersizdi ama hiçbir zaman senin gibi düşünmedim. Benim şu an dolarım yok? Sistemim şükür günümüze göre güzel bir sistem FH5'ten tut En son çıkan oyunlara kadar da ultra ayarlarda oynuyorum. Doları olan olmayan meselesi değil mesele. Mesele neden bu kadar zor ulaşıyoruz? Neden sen 2021'de 1.6 oynuyorsun? Doların yok diye mi ?? Güldürme beni :)

Geri
Yukarı