Ülkenin Hali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olur mu hiç. Atatürk'ün her zaman kötü yönlerini gösterirler. Neymiş ayyaşmış(!) Peh. Bak buna çok gülüyorum. "Dinsiz Atatürk oruçlu fotoğrafı bile yok" Şaka gibi milletiz. Bir de "Bir gecede cahil bırakıldık" var. Say say bitmez.

19642266_1454458621258862_4367226226593547392_n.jpg

Bilmeyene bu ülkeyi teslim etmiyoruz.

Sevgiler :)

Ya beyler dediklerinizde haklısınız ama özellikle bu aralar teknoloji formu siyaset formu oldu ve artık gına geldi tamam güzel güzel konuşuyoruz ama gerçekten aynı konular bu aralar. Bu durumdan şikayetçi olan bir ben miyim ?

Ya beyler dediklerinizde haklısınız ama özellikle bu aralar teknoloji formu siyaset formu oldu ve artık gına geldi tamam güzel güzel konuşuyoruz ama gerçekten aynı konular bu aralar. Bu durumdan şikayetçi olan bir ben miyim ?

Güzel güzel konustukca, hakaret ve kalp kirma olmadikca sikinti yok, hem siyaset konusmuyoruz pek, bildigin Türkiye'nin hallerini sebep, cözüm ve olasiliklari konusuyoruz daha cok.

Burada parti ismi verip siyaset konusan cok az. :)

İnançsız değilim. Fakat İslam ya da Hristiyanlığa mensup değilim. Ortak bir Yaratan inancı edinemez miyim ?
Konu şu. İnsanlar yapay zeka üzerine odaklanmış. Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Yanlış bilmiyor isem eğer Harvard ya da Oxford mudur artık her ne ise ışınlanma üzerine çalışıyor. Ekranın içine gömülü parmak izi okuyucu falan. Ama ülkemizdeki üniversite ODTÜ, kızlı erkekli s*çma yerleri yapıyor. Kabullenmekte fazlasıyla zorlanıyorum...
Tabi kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Fakat ben bunun için demiyorum. Ülkemizde uzay ve yapay zekaya olan ilgili toplasak ``İlahi söyleyince büyüyen çiçek`` kadar ilgi çekici olamaz.
Bir keresinde de zırh maketime bunu protesto etmek için alüminyum folyo ile kaplayıp üzerine ``MESNEVİHAN SIRACETTİN 3000`` yazmıştım. Araştırmanızda fayda görmedim değil sanki.

Şuan ülkenin hali kısaca, çok sıcak yanıyoruz bildiğin... :ıslık:
(Siz anladınız inceyi.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı