Ülkeniz için savaşır mısınız?

Eğer ki o savaştan sonra ülkemiz harika bir yer olacaksa savaşırım. Ama böyle bir şeyin olması yerde RTX 3090 bulmaktan daha zor oldugu için büyük ihtimalle savaşmam.

Ancak konu vatan olunca olay şahsi olmuyor. Genel oluyor. Yani size parası verilse ve ülkenizden toprak satın alsalar zorunuza gitmeyecek mi?
Tabi ki mutlu olmam ama işin gerçeği kişisel düşüncelerin bunun önüne engel değil, ülkeyi yönetenlerin verdiği kararlar bunlar. Ben eskiden milliyetçiydim ailem öyle odluğu için ama şu an bu ülkeye bir inancım yok. Hedefim yurt dışında mültecilerden ve boktan yöneticilerden uzak bir hayat kurmak. Bu yolda da sadece kendimi önemsiyorum, ülkemi değil.

Hangi borç ak parti zaten chpnin imfb borcunu sildi. Ayrıca halen daha anlamıyorsun yazılım bize ait
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izle

O kadar yandaş bir kanalki izlemiyorum. Herkes der biz teknolojide en az 20 yıl gerideyiz Avrupa ülkelerind karşı. Chp hükümet mi ımfb borcu olsun? Batır ülkeyi at suçu başkadına oh ne rahat. Sen bu kafayla yaşarsa daha çok değirmen altından su yürütürler.

Gizlice ajan gibi savaşırdım. Asın bayrakları! 🇹🇷

Ya bak Selçuk bayraktar yapar iki demir parçasını birleştiriyprsun. Ama yazılı mı? Yerli yazılım mı hayır. Krizdeyiz şu anda Hindistan'la niye karşılaştırıyorsun? Enflasyon tavan yapmış hazinedr para yok. Borçlar artmaya başladı. Kur daha da kötü olacak. Yakında Hindistan da farkımız kalmaz merak etme.

Siz de iki demir parçasını birleştirsenize hocam. Yardımınız dokunsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı