Ülkeyi Kurtarmanın Yolunu

@Oreki Adama gülerken aklıma ne geldi üstad anlatayım da benim plana bak şimdi: Bir tane yabancı pc toplama sitesi açıyoruz tüm Amerika'da yayıyoruz.. E sende bu konuda çok iyi olduğun için insanlar bize geliyor sürekli. Ne oluyor? Ülkeye dolar giriyor ve doları düşürüyoruz. Böylece sende yeni Cumhurbaşkanı oluyorsun. Nasıl fikir? (Ağlama ve kızma hocam rica ediyorum.) :D

@Oreki hocam sen farkında değilsin belki ama şaka bir yana tanımasam da tamamen ben seni örnek alıyorum. Bilgisayarlar konusunda senin yazdığın her şeyi okuyarak bilir hale geldim. Benim için dünyada ki en önemli şey bilgidir. Bana bilgi almak konusunda sebep olan herkese de sonsuz saygı ve sevgim vardır. Ama rahatsız oluyorsan kusuruma bakma bir daha yapmam yahu. :cry::LOL:

Hey Allah'ım 2023 diyoruz anlamıyorsunuz galiba siz? 2023'te görürsünüz. Bu lafları yedirteceğiz size.:LOL: " Vatan elden gidiyeah ".

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı