Ümit Özdağ'a soru soran gazeteciler

Zafer Partisi❌
Nasyonal Sosyalist Türk işçi partisi✅

Yahu zafercilere daha kaç kez sesleneceğim kaç kez? Azıcık mantıklı olun. Zaten şu an muhalefetten kim gelirse gelsin o kişi Arapları ülkeden kovacaktır. Oysa siz tek bir partiyi destekleyip bu sefer iktidara daha fırsat tanıyorsunuz. Ülke 20 yıldır sefalet içinde, biz 5 yıl daha dayanamayız. Lütfen her zaman ana muhalefet partisine oy verin. Bu sadece CHP değil, Saadet partisi olsa bile oy verin ülkenin geleceği belirsiz ise. Her muhalif farklı bir partiye oy verir ise bu sefer oylar bölünür ve yine akp kazanır. Ya başkanınıza altılı masa ile ittifak için çağrı yapın ya da altılı masaya oy verin. Ülkenin geleceğini mahvediyorsunuz. Biz altılı masa pet şişeyi aday çıkarsa bile oy vereceğiz diyoruz, siz yok Mansur Yavaş, yok Ümit Özdağ gidip başkan seçiyorsunuz, aynı açken yemek beğenmemek gibi.

Son düzenleme:
En az %8 alır, %20'yi görür, tek başına iktidar olur falan diyenleri görüyorum, parti trolleri harbiden bomboş insanlar.
Barajı geçeceğini pek düşünmüyorum, partisini destekleyenlerin çoğu reşit değil.
Arada bir TV'ye şov yapıp rest çekmeye çıkıyor o kadar. 😂
Anketlerde de düşük oran alıyor. :)

Bu seçimlerde kazanacağını düşünmüyorum hatta muhalefetin kazanacağını da düşünmüyorum. Çünkü AKP yönetimi kötü olsada halkın büyük kesmi muhalefetin akp den daha kötü yöneteceğini düşünüyor. Yani kötünün iyisi gibi.

Umarım barajı bile geçemez. Aşırı otoriter ve özgürlüğe düşman bir parti.
Siz özgürlük kavramını yanlış anladığınız için size öyle geliyor bence. Adam kendi ülkesine yanlış yapan herkese kimseden korkmadan tek tek neler yapacağını söylüyor.

Umarım zafer partisini sevmeyenleri liboş diye damgalayan kitle gelmez.
Estağfurullah her fikre saygım var.

Umarım zafer partisini sevmeyenleri liboş diye damgalayan kitle gelmez.
Estağfurullah her fikre saygım var.
Zafer Partisi❌

Yahu zafercilere daha kaç kez sesleneceğim kaç kez? Azıcık mantıklı olun. Zaten şu an muhalefetten kim gelirse gelsin o kişi Arapları ülkeden kovacaktır. Oysa siz tek bir partiyi destekleyip bu sefer iktidara daha fırsat tanıyorsunuz. Ülke 20 yıldır sefalet içinde, biz 5 yıl daha dayanamayız. Lütfen her zaman ana muhalefet partisine oy verin. Bu sadece CHP değil, Saadet partisi olsa bile oy verin ülkenin geleceği belirsiz ise. Her muhalif farklı bir partiye oy verir ise bu sefer oylar bölünür ve yine akp kazanır. Ya başkanınıza altılı masa ile ittifak için çağrı yapın ya da altılı masaya oy verin. Ülkenin geleceğini mahvediyorsunuz. Biz altılı masa pet şişeyi aday çıkarsa bile oy vereceğiz diyoruz, siz yok Mansur Yavaş, yok Ümit Özdağ gidip başkan seçiyorsunuz, aynı açken yemek beğenmemek gibi.
Konu sadece Mülteciler değil ben mevcut iktidar ve muhalefetin neredeyse tamamının seçimi kazandıktan sonra kendi çıkarlarına göre hareket edeceklerini düşünüyorum.

Neyi nasıl yapacak? Popülizm harici bir şey yok ortada. Madem iddia ettiniz anlatın bilelim.
2 saatlik programı özetleyemem size programı izlerseniz aklınızdaki çoğu sorunun cevabını alacağınızı düşünüyorum.

Zafer Partisi❌

Çok doğru konuşmuşsun. Katılıyorum. Artık ülkenin bir seçimi daha göreceğini düşünmüyorum. 2023 ya dirilişimiz ya da batışımız olacak bu yüzden kesinlikle ülkeyi yönetebilecek, ülke menfaatlerine çalışacak biri başa gelmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı