Ümit Özdağ'ın yardımcısının Türk vatandaşlığı için araplara gayrimenkul sattığı ortaya çıktı!

Zafer balonu patlamış mı yanlış mı anladım?
Seçime gidene kadar köprünün altından çok sular akar. Yakın zaman önce Aykut Erdoğdu ve Tuba Torun muhabbetleri vardı. Bakın hangisi kaldı? Bizim gündemimiz çok hızlı olduğu için toplum bile olayları unutuyor.

Kaynak arayışı içerisindeyken Zeki Altun adlı bir LinkedIn profili buldum ve kendisi 15 yıl 11 aydır Ofton Tourism group da çalışıyor olarak gözüküyor.

Aynı zaman da böyle bir haberde buldum. Yüksek ihtimalle doğru yani.

@gevsek_uzman Bu yollarla göndermeye çalışsa Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin pek izin vereceğini sanmıyorum.
İran'ın yaptığı gibi servisle yollayacaksın ama istikameti Avrupa olacak, bir de cebine harçlık koyacaksın oldu bu iş. 😂
Çok sevdikleri insan hakları kanunlarını görürüz. 😂

@Arkham Kn1ght Buna inanmıyorsan partinin ileri gelenlerinde Süleyman Soylu fan club kurmak isteyenler var. İstersen onu atayım.

Onun da mı kaynağı "Kaç Saat Oldu" 😀 Hiçbir şey atmana gerek yok, senin atacağın bir şeye itibar etmem şu konuyu gördükten sonra. Çünkü taraflısın, amacın belli bir siyasi tarafı iyi gösterip diğerlerini kötü göstermek.

Onun da mı kaynağı "Kaç Saat Oldu" 😀 hiçbir şey atmana gerek yok, senin atacağın bir şeye itibar etmem şu konuyu gördükten sonra. Çünkü taraflısın, amacın belli bir siyasi tarafı iyi gösterip diğerlerini kötü göstermek.

Kaynak arayışı içerisindeyken Zeki Altun adlı bir LinkedIn profili buldum ve kendisi 15 yıl 11 aydır Ofton Tourism group da çalışıyor olarak gözüküyor.

Aynı zaman da böyle bir haberde buldum. Yüksek ihtimalle doğru yani.

Haberi doğrulayabilecek olan iki şey var. Çok yayılmadığı için gündem olmadı yüksek ihtimalle.

İran'ın yaptığı gibi servisle yollayacaksın ama istikameti Avrupa olacak, bir de cebine harçlık koyacaksın oldu bu iş. 😂
Çok sevdikleri insan hakları kanunlarını görürüz. 😂

Doğum gününüz kutlu olsun. Nice senelere.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zafer turizm çift yönlü sefer düzenliyormuş demek ki. Ne düşünüyorsunuz?

Adam mültecileri yollamadan önce parasını alıp ülke ekonomisine katkıda bulunacak nesini anlamadınız yahu(!)
😅

Yeni konular

Geri
Yukarı