Üniversite için 27.500 TL gaming laptop önerisi

4 aydır HP Victus 16 kullanmaktayım, sıcaklık değerleri ve soğutması iyi fakat malzeme kalitesi kötü, azıcık bir yere çarpsa zedeleniyor. HP Victus alacaksan çok dikkatli kullanacaksın.

Ayrıca AMD işlemcili laptop almamanı öneririm.

AMD işlemcili laptop kullanıyorum Ryzen 5 6600 h gayet de memnunum.

27.5K bütçe ve 1650 🙄
4 aydır HP VİCTUS 16 kullanmaktayım, sıcaklık değerleri ve soğutması iyi fakat malzeme kalitesi kötü, azıcık bir yere çarpsa zedeleniyor. HP Victus alacaksan çok dikkatli kullanacaksın.

Ayrıca AMD işlemcili laptop almamanı öneririm.
Ne alaka ki hocam? AMD gayet iyi yani.

Selam. Üniversitede kullanmak üzere bir laptop alacağım ve genelde oyun oynayan birisi olduğum için de Gaming laptop almaya karar verdim.
Masaüstünü az çok anlıyorum ama laptop hakkında bilgim 0 olduğu için biraz buraya danışmak istedim. 25 30 bin TL bandına önerebileceğiniz laptoplar var mıdır?

Son düzenleme:
Tavsiyelere baktım biraz. Aşağı yukarı aynı fiyat aralığında oyun performanslarında çok bir değişim yok sanki. O yüzden mümkün olduğunca az ısınan bir model almak istiyorum.

genel olarak bu ikisi arasında kaldım sizinde görüşlerinizi merak ediyorum

Tavsiyelere baktım biraz. Aşağı yukarı aynı fiyat aralığında oyun performanslarında çok bir değişim yok sanki. O yüzden mümkün olduğunca az ısınan bir model almak istiyorum.

genel olarak bu ikisi arasında kaldım sizinde görüşlerinizi merak ediyorum
Bence en kötü 3060 bakın.

Geri
Yukarı