Üniversite için Gaming Laptop Önerisi

utomuto

Centipat
Merhabalar okula götürülebilecek seneler boyunca beni rapor yazma, LOL, CS:GO tarzı oyunlar oynatabilecek bir bilgisayar arıyorum. Anlayacağınız üzere çok fazla Gaming üzerine beklentim yok ve performansının dışında fan sesi olmaması benim için çok önemli.
Ve kafamda belirlediğim modeller bunlar;

Bilgi sahibi olanlar inceleyip bunlar arasında veya bu fiyat bandında isteklerimi karşılayacak başka modeller tavsiye edip yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sana önerim kesinlikle monster. Fan sesinden rahatsız olduğunu ve gaming beklentinin olmadığını belirtmişsin. Monsterda ayarlarından fan devirini mod seçerek düşürebilirsin. Aynı zamanda i7-9750H gibi yüksek bir işlemciye sahip.

Merhabalar okula götürülebilecek seneler boyunca beni rapor yazma, LOL, CS:GO tarzı oyunlar oynatabilecek bir bilgisayar arıyorum. Anlayacağınız üzere çok fazla Gaming üzerine beklentim yok ve performansının dışında fan sesi olmaması benim için çok önemli.

Bilgi sahibi olanlar inceleyip bunlar arasında veya bu fiyat bandında isteklerimi karşılayacak başka modeller tavsiye edip yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
Yük altında ses çıkarmayan Gaming Laptop bulamazsın. Ya performanstan ödün vereceksin ya sesten. Monster kullanıyorum memnunum sana da öneririm. Oyun oynamadığın zamanlar fan ses çıkarmaz.

Ekran kartı bakımından Asus ROG GA502DU-AL025 modelini almanız daha mantıklı olacaktır.Ama benim önerim uygun bir fiyata fan almanız çünkü gaming laptopların genelinde bir ısınma problemi var(oyun içinde) ve bu markaya göre değişmiyor.Bende MSI var o da ısınıyor(fanlar 7000RPM'de çalıştığı halde,arkadaşımda Monster var ondada var. Neyse çok uzattım iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Küçük bir not düşeyim. Eğer alacağın bilgisayarı fazlasıyla yanında taşımayı düşünüyorsan fazla ağır bir model almamanı öneririm. Sonra bilgisayarı yanında taşımak işkence oluyor.

Küçük bir not düşeyim. Eğer alacağın bilgisayarı fazlasıyla yanında taşımayı düşünüyorsan fazla ağır bir model almamanı öneririm. Sonra bilgisayarı yanında taşımak işkence oluyor.
İstediği tarzda bir bilgisayar ağır olacak mecburen. O yüzden katlanmak zorunda ağırlığa.
Yük altında ses çıkarmayan Gaming Laptop bulamazsın. Ya performanstan ödün vereceksin ya sesten. Monster kullanıyorum memnunum sana da öneririm. Oyun oynamadığın zamanlar fan ses çıkarmaz.
Kusura bakmayın yazdığınızı oyun oynarken ses çıkartmıyor olarak okumuşum. Ayrıca yüksek performansa almadığı sürece bu bilgisayar da ses çıkartmaz.

Son düzenleme:
İstediği tarzda bir bilgisayar ağır olacak mecburen. O yüzden katlanmak zorunda ağırlığa.

Aynen de öyle maalesef. Genel olarak baktığımda yukarıdaki bilgisayarlar 2,5kg civarındalar ama ben kendi 2kg gelen bilgisayarımı bile taşırken yoruluyorum bazen. Konu sahibi arkadaş göz önünde bulundurmamış olabilme ihtimaline karşı uyarımda bulunmak istedim. Gerisi hangi isteğin ağır bastığına bağlı artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı