Üniversite İçin Laptop vs Masaüstü

O fiyata iyi bir masaüstü + tablet alabilirsiniz. Okulda taşımak lazım olduğunda dizüstü sahipleri priz ararken siz keyif yaparsınız, eve geldiğinizde de dozer gibi güçlü bir masaüstü sizi bekliyor olur.
Onun yerine yedek batarya alip o bataryayi sarj edip ekstra olarak goturulebilir. Bilgisayar ile ugrasacagi icin bence yaninda tasiyabilecegi bir bilgisayar olmasi daha mantikli.

Zaten bilgisayarımı satmadan Windows 10 disketi hazırladım☺
İnternetten de 20 30 TL gibi bir fiyata kod satın alırım. O sıkıntı yaratmaz😀

Tam olarak böyle. Benim elimde i5 7500 ve GTX 1060 6G'li bir sistem bulunuyor. Bunu yükseltip evde tutacağım. Üni'ye gideceğim zaman da yanıma bir FHD laptop almayı planlıyorum. Hem daha ucuz hem işini görür. Üniversite'de oyun oynamazsın bence.

O fiyata

O fiyata iyi bir masaüstü + tablet alabilirsiniz. Okulda taşımak lazım olduğunda dizüstü sahipleri priz ararken siz keyif yaparsınız, eve geldiğinizde de dozer gibi güçlü bir masaüstü sizi bekliyor olur.
Tableti ne için önerdiğinizi anlamış değilim fakat okul için sunum veya ders gibi konularda sıkıntı olmaması adına benim de aklıma laptop yatıyor daha fazla amma velakin 5000tl düzeyinde hem monitör gibi şeyler ile birlikte yine attığıma benzer bir sistem çıkacak ki herkes laptop daha iyi diyor😀

Tableti ne için önerdiğinizi anlamış değilim fakat okul için sunum veya ders gibi konularda sıkıntı olmaması adına benim de aklıma laptop yatıyor daha fazla amma velakin 5000tl düzeyinde hem monitör gibi şeyler ile birlikte yine attığıma benzer bir sistem çıkacak ki herkes laptop daha iyi diyor😀
sen en iyisi toplam 7-8k'ya bir masaüstü topla temizinden. Sonra 1000 liraya ikinci el normal bir laptop al. En temizi bu olur..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı