Üniversite için MacBook geçilmeli mi?

Hocam Mac alın kafanız rahat etsin. İnanın diğer ulrabook'ların derdini çekmektense MacBook alıp yola devam etmek en mantıklısı. Merak ettiğiniz sorular varsa yıllardır Mac platformunda özelliklede MacBook 'ta deneyimi olan biri olarak yardımcı olabilirim.
Olur. Burada DM özelliği var mı? Konuya yazan arkadaşları rahatsız etmeyelim.

Monster'dan kurtulun, Mac'e bulaşmayın hocam... Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Onun yerine işinizi görebilecek üst düzey iş için üretilmiş güzel laptoplar bulabilirsiniz. Zarif ve Performanslı...
Monster kullanmıyorum veya almayıda düşünmüyorumda seni bu kadar kurtulmaya dahi itecek olan durum nedir hocam.

Mac sadece marka olduğu için kullanılmaz. Kaç yıl Mac kullandınız acaba. Daha önce Mac kullanıpta saçma diyen hiç duymadım.

Bilgisayar sektöründe çalışmaktayım, servise saçma sapan sebeplerden cihazlar geliyor. Parça desen yok bulmak zor. Her neyse, bildiğim bir şey var ki Mac önermiyorum.

Monster kullanmıyorum veya almayı da düşünmüyorumda seni bu kadar kurtulmaya dahi itecek olan durum nedir hocam.

Tasarımı, artı saçma sapan huyları var, biraz dikkatli araştırırsanız kullanıcılar da şikayetçi. Teknik servislerde. Alınmaz Alınmaz Alınmaz...

Bilgisayar sektöründe çalışmaktayım, servise saçma sapan sebeplerden cihazlar geliyor. Parça desen yok bulmak zor. Her neyse, bildiğim bir şey var ki Mac önermiyorum.
Hocam bende yazılım ve tasarım sektöründe çalışmaktayım. Rosetta 2 ile çalışan programlar bile windowsa göre daha iyi performans veriyor.

Tasarımı, artı saçma sapan huyları var, biraz dikkatli araştırırsanız kullanıcılar da şikayetçi. Teknik servislerde. Alınmaz Alınmaz Alınmaz...
Bende bilgisayar sektöründe çalışıyorum, bize de çok saçma sapan sebeplerden cihaz geliyor ama Macler genellikle sorunsuz, ne gibi şikayetlerle geliyorlar?

Geri
Yukarı