Üniversite için Tab S6 Lite alınır mı?

Bütçe
6000
S6 lite iyidir. Ben de üniversite için almıştım. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Sunum hazırlamak vs. için bilgisayar kadar kullanışlı olmuyor ama özellikle not alırken çok işine yarar. Pubg oynamıştım ilk aldığım zamanlar. Orta ayarlarda sorunsuz oynatıyordu. Pubg gibi oyunları oynamanı pek önermem. Arada sırada oynayabilirsin ama saatlerce oynanacak bir cihaz değil. Daha basit oyunları oynatır. Ekranında zamanla sorun çıkabilir. Benimkinde darbe almamasına rağmen 2-3 tane ekran altında leke olmuştu garantiden ekran değiştirdiler.
Üniversiteyi açıktan okuyacam.😀

Merhaba üniversite için bir elektronik cihaz ihtiyacım olur mu bilmiyorum. Halihazırda bir cep telefonum var. Ama kalem ile not alma gibi güzel bir özelliği var tabletlerin bu da benim ilgimi çekti. Günde 1'saat bilgisayar oynayan birisiyim şehir dışında okuyacağım. Bilgisayarım masaüstü üniversite için 6000 TL bütçem var. Bu bütçede bir laptop da ilgimi pek çekmiyor. Samsung tabletleri normal bilgisayara benzer bir şekilde kullanılabileceğini öğrendim.
Bu tablet sunum işlerinde, not alırken, video izlerken ve oyun oynarken kasar mı?
Tablette ne gibi oyunlar oynayabilirim?
S7 FE daha mantıklı hocam.

Geri
Yukarı