Üniversite ve oyun için laptop önerisi

EDP other, akım daralması demektir. Thermal etkisinde kalıyor cihaz soğutmaya yetmediğinden.
Ne demek olduğunu biliyorum (sanırım) ama ring kısmının farklı olduğu aklımda kalmış acaba yanlış mı diye bakmak istedim. Victus 16'da limitler daha da iyileştirildiği de bir gerçek mesela ama yine de G870 gibi işlemci tarafında limitliler.

Şahsen ben bu fiyata Casper almak yerine 2ci el temiz olan Dell Alienware alırdım, sarı sitede temiz Alienware çok, hem de 300Hz ekran yenileme hızı ile harika performansı var.

Aslında asıl HP fanboyu sizsiniz. Hiçbirzaman HP markasının eleştirilmesini istemiyorsunuz ve markanın kötülenmesini istemiyorsunuz, anakart kalitesizliği, kasasının plastik olması ve Intel işlemcilerin 90 derecelere rahat ulaşması her şeyi açıklıyor, sizin gibileri dinleseydik şu an insanlar ağlıyor olacaktı forumlarda drop sorunum var diye, al oyna victusunla sen.

Kardeşim nitro 5/16 plastik kasa kullanmıyor mu? Nitro'da kronik ghostling bulunmuyor mu? Zamana dayalı anormal derecede kasa deformeleri oluşmuyor mu? Neyin kalitesizlik neyin drobundan bahsediyorsun? HP BIOS güncellemeleriyle 13500/13700 ve 7640HS model Victusları düzeltti. Yaz ayındaki gibi drop stutter'e dayalı konular açılmıyor artık Victus'a. 7-8 ay önceden Victus kullanan birinden ThrottleStop ekran kaydı almışsın PL1 PL2 THERMAL gibi sorunları kanıt diye kullanıyorsun. Nitro gibi Thermal Throttling yemiyor Victus. HP haterliği yapmak yerine en azından Nitro ya da Victus kullan ki markaya çamur atabilmek için kozun olsun elinde. Milletten kanıt çalma 😃 .

Kardeşim nitro 5/16 plastik kasa kullanmıyor mu? Nitro'da kronik ghostling bulunmuyor mu? Zamana dayalı anormal derecede kasa deformeleri oluşmuyor mu? Neyin kalitesizlik neyin drobundan bahsediyorsun? HP BIOS güncellemeleriyle 13500/13700 ve 7640HS model Victusları düzeltti. Yaz ayındaki gibi drop stutter'e dayalı konular açılmıyor artık Victus'a. 7-8 ay önceden Victus kullanan birinden ThrottleStop ekran kaydı almışsın PL1 PL2 THERMAL gibi sorunları kanıt diye kullanıyorsun. Nitro gibi Thermal Throttling yemiyor Victus. HP haterliği yapmak yerine en azından Nitro ya da Victus kullan ki markaya çamur atabilmek için kozun olsun elinde. Milletten kanıt çalma 😃 .
Açıkçası bende kullanılmadan veyahut konfigürasyon seçeneği çok olan cihazlarda limit paylaşımına çokta sıcak bakmıyorum ancak belki işine yarayanlar oluyordur. Victus 16 limit konusunda 15'e göre çok daha iyi olduğunu kullanmama rağmen biliyorum. Victus 15'ler zaten rezalet. Bu arkadaşın dediği olay ise İntel işlemcilere ait. Yani AMD işlemcililer için konuşmuyor diye düşünüyorum İntel işlemciye sahip laptoplarda da soğutma zayıfsa bu limit kaçınılmaz.

Kardeşim Nitro 5/16 plastik kasa kullanmıyor mu? Nitro'da kronik ghostling bulunmuyor mu? Zamana dayalı anormal derecede kasa deformeleri oluşmuyor mu? Neyin kalitesizlik neyin drobundan bahsediyorsun? HP BIOS güncellemeleriyle 13500/13700 ve 7640HS model Victus'ları düzeltti. Yaz ayındaki gibi drop Stutter'e dayalı konular açılmıyor artık Victus'a. 7-8 ay önceden Victus kullanan birinden ThrottleStop ekran kaydı almışsın PL1 PL2 thermal gibi sorunları kanıt diye kullanıyorsun. Nitro gibi thermal throttling yemiyor Victus. HP haterliği yapmak yerine en azından Nitro'ya da Victus kullan ki markaya çamur atabilmek için kozun olsun elinde. Milletten kanıt çalma 😃.

Bu konuşmaların nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor zaten merak etme. Yaz aylarında bu problem çözülmüşse bu adam hala nasıl drop yiyor, ThrottleStop'un yalan konuşacak hali falan mi var, yani olmayan şeyi mi gösteriyor bize :D. Kanıt çalma derken ne demek istiyorsun, adamlara yardımcı olmak için limits kısmını at diyorum, bilgi paylaşıyorlar. Bu forum bilgi paylaşmak ve üretmek amacıyla var, kanıt çalmak ne demek yani, hırsız falan mıyız biz, neyse ben senle daha çok vaktimi boşa harcamayacağım, hem nasıl thermal throttling yemiyor bak bakalım attığım SSlere, bilgi yanlışın var. Yanlış bilgilerini savunma insanlara. Hem7-8 ay önce almışım ya kaydı bak bakalım aşağıdaki konuya ne zaman yazılmış. Hayatınız yalandan ibaret olmuş. Doğruları göremiyorsunuz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende bu bilgisayarlardan birini almak istiyorum ama burayı okuyunca kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım nitro 16 mi victus 16 mi bütçem 40.000 TL.

Victus tan bence uzak dur ben önermem gerekeni önerdim eğer ki konu oyun ise nitro al ama ağır olacağını unutma

Yeni konular

Geri
Yukarı