Üniversitede beni sevmeyen kişilere denk gelirsem ne yapmalıyım?

Daha şimdiden bunun telaşını yapmanın mantığı nedir? Nasip olacak mı üniversiteye gitmek acaba?

İlkokulda, ortaokulda ve lisede nasıl arkadaş bulduysanız orada da arkadaş bulursunuz illa ki. Durduk yere size sataşmazlar, sataşan olursa da haklısın kardeşim dersin geçersin.
Ya ben de bilmiyorum inanın neden önceden telaş yaptığımı. Teşekkür ederim.^^

Korkma dostum. Onlarla takılmazsın olur biter. İllaki senle dost olacak insanlar vardır. Bu arada iyi çalışmalar.
Çok teşekkür ederim. ^^

Her yerde seni sevmeyen insanlarla karşılaşacaksın. Okul, iş, sosyal çevre bu her zaman olacak. Bence işe bunu kabul etmekle başla.
Aslında hak veriyorum size, neden bilmem birinin beni sevmediğini bilmek kabuslara sebep oluyor adeta. Ama haklısınız illa ki sevmeyen birileri çıkacak beni.

Galiba biraz kaygılarınız var, size şu kitabı.
Kaygılarına aldanma:https://www.hepsiburada.com/kaygina-aldanma-pm-HB0000084VS6
Kitabını öneririm ben insan içinde yürüyemezdim bile aşırı kaygıdan stresten, bu kitap çok iyi geldi kaygılarımın farkına varmamı sağlayıp ne kadar gereksiz olduklarını fark etmemi sağladı.

Aslında hak veriyorum size, neden bilmem birinin beni sevmediğini bilmek kabuslara sebep oluyor adeta. Ama haklısınız illa ki sevmeyen birileri çıkacak beni.
Sevilmemek sende bu kadar anksiyeteye yol açıyorsa bence bu konuda bir uzmana başvurabilirsin. Belli ki ortada psikolojik bir durum söz konusu. Küçüklüğünde bir travma yaşamış olabilirsin farkında olmadan, aile yaşantından kaynaklı durumlar söz konusu olabilir. Bunu en iyi bir uzman teşhis eder ve çözümü sunabilir diye düşünüyorum.

Sevilmemek sende bu kadar anksiyeteye yol açıyorsa bence bu konuda bir uzmana başvurabilirsin. Belli ki ortada psikolojik bir durum söz konusu. Küçüklüğünde bir travma yaşamış olabilirsin farkında olmadan, aile yaşantından kaynaklı durumlar söz konusu olabilir. Bunu en iyi bir uzman teşhis eder ve çözümü sunabilir diye düşünüyorum

Sevilmemek sende bu kadar anksiyeteye yol açıyorsa bence bu konuda bir uzmana başvurabilirsin. Belli ki ortada psikolojik bir durum söz konusu. Küçüklüğünde bir travma yaşamış olabilirsin farkında olmadan, aile yaşantından kaynaklı durumlar söz konusu olabilir. Bunu en iyi bir uzman teşhis eder ve çözümü sunabilir diye düşünüyorum.
Doktora gidiyorum ancak bu konudan hiç bahsetmemiştim en iyisi bu konudan da bahsedeyim, teşekkür ederim.

Galiba biraz kaygılarınız var, size şu kitabı.
Kaygılarına aldanma:https://www.hepsiburada.com/kaygina-aldanma-pm-HB0000084VS6
Kitabını öneririm ben insan içinde yürüyemezdim bile aşırı kaygıdan stresten, bu kitap çok iyi geldi kaygılarımın farkına varmamı sağlayıp ne kadar gereksiz olduklarını fark etmemi sağladı.
Çok teşekkür ediyorum, mutlaka alıp okuyacağım.

Geri
Yukarı