Üniversitede kavga oluyor mu?

Üniversite içerisinde yapılan kavgalar 6 ay uzaklaştırmadan başlıyor, genelde bu tür olaylar olsa olsa Üniversite dışında meydana gelir.

Teşekkür ederim hocam peki kız yüzünden falan kavga çıkıyor mu iki erkekte aynı kızı seviyor üniversitede diyelim KB yaşım küçük tecrübesizim sormak istedim bıktım çünkü kendi aydindaki lisemden her gün kavga kavga.

Lisede değilsiniz kız hanginizi seviyorsa onunla çıkar veya hiç çıkmaz.

Teşekkür ederim hocam peki kız yüzünden falan kavga çıkıyor mu? İki erkekte aynı kızı seviyor üniversitede diyelim, yaşım küçük tecrübesizim sormak istedim bıktım çünkü kendi aydindaki lisemden her gün kavga kavga.
Anladım kastettiğin şeyi ancak çok düşük puanlı bir yer olmadıkça üniversitede insanlar biraz daha olgunlaştığından ötürü öyle yüzeysel sıkıntılar çıkmaz kolay kolay. Endişe edilecek bir şey yok yani.

Teşekkür ederim hocam peki kız yüzünden falan kavga çıkıyor mu? İki erkekte aynı kızı seviyor üniversitede diyelim, yaşım küçük tecrübesizim sormak istedim bıktım çünkü kendi aydindaki lisemden her gün kavga kavga.
Lisede ki gibi kavgalar olmaz elbette. Üniversite de kolay kolay cesaret edilecek şey değil.

Anladım kastettiğin şeyi ancak çok düşük puanlı bir yer olmadıkça üniversitede insanlar biraz daha olgunlaştığından ötürü öyle yüzeysel sıkıntılar çıkmaz kolay kolay. Endişe edilecek bir şey yok yani.

Teşekkür ederim üniversite için tavsiyileriniz varsa sizinde dinlemek isterim hocam

Teşekkür ederim üniversite için tavsiyileriniz varsa sizinde dinlemek isterim hocam
Binbir huyu olan türlü türlü insanlarla tanışacaksın o yüzden kime güveneceğine çok dikkat et, herkesle hemen samimiyet kurmamaya çalış aranda mesafe olsun çünkü seni gerek imza için olsun gerekse de ders notları için olsun kullanmaya çalışan bir sürü kişi olacaktır.

Geri
Yukarı