Üniversitede kavga oluyor mu?

xipl

Picopat
Arkadaşlar selam aydınlıyım, bu sene şehir dışında üniversite kazandım şimdi sizlere bir şey soracağım biliyorum saçma olacak ama üniversitede lisedeki gibi kavga falan oluyor mu örnek olarak kız için birbiriyle erkek erkeğe kavga eden veya herhangi bir sebebten kavga oluyor mu okuduğum lise bayağı berbattı ve belalıydı okul çünkü o yüzden.

Üniversiteden üniversiteye değişkenlik gösterir de üniversiteye gidenler genelde olgun insanlar olduğu için o tarz kavgalar olmaz. Apartman altı üniversite okuyorsanız bilemem.

Arkadaşlar selam aydınlıyım, bu sene şehir dışında üniversite kazandım şimdi sizlere bir şey soracağım biliyorum saçma olacak ama üniversitede lisedeki gibi kavga falan oluyor mu örnek olarak kız için birbiriyle erkek erkeğe kavga eden veya herhangi bir sebebten kavga oluyor mu okuduğum lise bayağı berbattı ve belalıydı okul çünkü o yüzden.
Nadiren duydum fakat şahsen hiç şahit olmadım.

" Lan bana mı baktın " gibi bir nedenle kavga çıkacak bir ortam değil. Kimseye zararın dokunmazsa kimsenin de sana zararı olmaz. Ama sen yinede tetikte ol ne olacağı belli olmaz.

Olmaz. Herkes kendine bir arkadaş grubu edinip onunla takılır zaten genelde, diğerleriyle selamlaşacak kadar muhabbet edersin.

Teşekkür ederim hocam peki kız yüzünden falan kavga çıkıyor mu? İki erkekte aynı kızı seviyor üniversitede diyelim, yaşım küçük tecrübesizim sormak istedim bıktım çünkü kendi aydindaki lisemden her gün kavga kavga.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz sıkıntı çıkarmadığınız sürece bir şey olmaz.

Geri
Yukarı