Üniversitede yaptığınız en ilginç şey

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Hala üniversite okuyorum ama sanırım yaptığım en ilginç şey projemi son güne bırakıp hocalarımın GitHub projelerini tersine mühendislik yaparak içinden kod almam olmuştur. Yaptığım doğru değil biliyorum ama yaptım işte :D.

3 ders blok yapan hocanın dersinden kafama göre çıkıp gitmem. Sonrasında arkadaşlarım tarafından telefonla aranıp hoca imzanın üstünü çizecek diye geri çağrılmam ve eve adımımı atamadan tekrar okula gidip dersin son 10 dakikasına girmem. İlginç değil ama oldukça saçma. Toyluk zamanlarında yapılan hatalardan biridir.

Tamam. Soyadına bakarak kime oy verildiğini anladıkları gibi siz de nicke göre yaş belirlediniz herhalde.
Ya bunun onunla hiçbir alakası yok. Açılan konuları, Yapılan oylamaları ve yazılan yorumlarda kendinden bahseden kişilere baktığında zaten kabaca bir yaş kitlesi çıkıyor ortaya. Nick ile falan alakası yok yani güzel arkadaşım benim.
Tamam. Soyadına bakarak kime oy verildiğini anladıkları gibi siz de nicke göre yaş belirlediniz herhalde.
Büyük ihtimalle sen de liselisin. Çünkü basit bir gözlemlemeyi bile yapamayıp bana saçma sapan bir şekilde çamur atıyorsun.

Cok universiteli olmadıgından konu fazla cevap almamıs :D

Deli bir prof vardı. Sınava laptopunuzu alıp gelin dedi. Sınavda herkes laptopu acmıs, kagıtları bekliyor, bir yandan da bu nasıl sınav la diyor.

Adam kagıtları onumuze koydu, Google'nin beyni yandı. İnternetten aramak icin zaman oldurenler kaldı, kagıda yapısanlar gecmisti.

Bunun dısında 2 kisilik jete 4 kisi binip kahve ictigimizi hatırlıyorum. Garipti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı