Üniversiteler yaza kadar uzaktan eğitim ile sürdürülecek

Berkant29

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, üniversiteler yaza kadar kapanmış durumda, uzaktan eğitim ile devam edecek.

Uzaktan eğitimle yetişen bir nesil geliyor cidden sıkıntılı bir durum.

Benim arkadaşım tıp okuyor mesela 3 ve 4. sınıfı uzaktan eğitimle atlattı şimdi yine uzaktan eğitim.

Sınavlarda alınan karar ve bu karar ile resmen aynısı yaşanıyor. Umarım okullar da kapanmaz.
Eğitim sistemine darbe vuran bir karar ama akla başka çözüm de gelmiyor. Ayrıca, depremzedeler nereden internete bilgisayara ulaşıp derslere katılacaklar bilemiyorum. Çok sıkıntılı bir durum.

Ben reklamdan haberi göremiyorum. Haberin doğruluğu var mı? Varsa bu ülke için mi?
Cumhurbaşkanı bizzat açıkladı.

Cumhurbaşkanı bizzat açıkladı.

Teşekkür ederim.

Eğitim sistemine darbe vuran bir karar ama akla başka çözüm de gelmiyor. Ayrıca, depremzedeler nereden internete bilgisayara ulaşıp derslere katılacaklar bilemiyorum. Çok sıkıntılı bir durum.

Bizim siyasetle ilgilenen bir hoca var. Söylediğine göre yurtlara yerleştireceklermiş.

Ya komple Bahar dönemini iptal edin, erteleyin ya da yüz yüze eğitim verin. Uzaktan eğitim olunca depremden etkilenenler, yakınları ve morali bozulan tüm halk verimli mi geçirmiş olacak bu dönemi?

Öğrenciler eğitim alamadan mezun olacaklar bu gidişle. Sonrası yine aynı hikaye.

Yeni konular

Geri
Yukarı