Üniversiteye giden kız aldatır mı?

ahmetbaba35

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 10 aylık bir sanal ilişkim var o Rize'de yaşıyor ben İstanbul'da. Kız arkadaşımla defalarca ayrıldık barıştık 1 ay boyunca falan ayrı kaldık ama benden başkasıyla konuşmadan durabildi. Bana sadık kalabildi. Sürekli beni arayıp sorar bırakmamı ister ama bu sene Rize'de üniversiteye başlayacak ve sağda solda okuduğum üniversitede aldatılma hikayelerinden bayağı bir etkilendim. Korkuyorum ben de aldatılır mıyım diye. Kız arkadaşımı bayağı bir seviyorum benden başkasıyla olacak olmasını düşünüyor bile olmak beni kahrediyor. Bugüne kadar sürekli bana yapmayacağını falan söyledi ben diğerleri gibi değilim falan dedi aylarca inandırmaya çalıştı ama benim içim yine de rahat etmiyor. Sürekli ayrıldığımızda üç gün sonra bir hafta sonra hep geldi yazdı barışmaya çalıştı. Üniversite başlamadan önce ayrılıp başka bir erkekle konuşacak mı diye test mi etmek istiyorum eğer konuşursa bile uzaktan izleyip direk içime gömerim diye düşünüyorum sizce mantıklı bir karar olur mu?

Arkadaşlar merhaba 10 aylık bir sanal ilişkim var o Rize'de yaşıyor ben İstanbul'da. Kız arkadaşımla defalarca ayrıldık barıştık 1 ay boyunca falan ayrı kaldık ama benden başkasıyla konuşmadan durabildi. Bana sadık kalabildi. Sürekli beni arayıp sorar bırakmamı ister ama bu sene Rize'de üniversiteye başlayacak ve sağda solda okuduğum üniversitede aldatılma hikayelerinden bayağı bir etkilendim. Korkuyorum ben de aldatılır mıyım diye. Kız arkadaşımı bayağı bir seviyorum benden başkasıyla olacak olmasını düşünüyor bile olmak beni kahrediyor. Bugüne kadar sürekli bana yapmayacağını falan söyledi ben diğerleri gibi değilim falan dedi aylarca inandırmaya çalıştı ama benim içim yine de rahat etmiyor. Sürekli ayrıldığımızda üç gün sonra bir hafta sonra hep geldi yazdı barışmaya çalıştı. Üniversite başlamadan önce ayrılıp başka bir erkekle konuşacak mı diye test mi etmek istiyorum eğer konuşursa bile uzaktan izleyip direk içime gömerim diye düşünüyorum sizce mantıklı bir karar olur mu?
Yaşınızı bilmiyorum ama ne teste gerek var ne de korkup tedirgin olmaya. Olay yeterince basit, seviyorsa aldatmaz. Aldatacaksa size sizin ona verdiğiniz kadar değer vermiyor demektir ki bu da sizin için iyi bir şey. Böyle bir insanla gelecek kurma hayallerinizden yol yakınken vazgeçersiniz. Seven gerçekten seviyorsa gözü sizden başkasını görmez. Aşk böyle bir şeydir. Biz eşimle 11 yıllık birlikten sonra evlendik. Ayrı şehirlerde yıllarca görüşmeden farklı ünilerde okuyarak vs. buralara gelebildik. Kısacası rahat bırakın, seviyorsa kendisine yakışanı yapacaktır. Size bunu tavsiye ederim.

Sanaldan da ilişkinin yürüyebileceğini pek sanmıyorum. Millet daha yüz yüze ilişkileri zar zor yürütüyor ve karşılıklı bakışabileceğim, konuşabileceğim, kahve içebileceğim ya da herhangi bir aktivite yapabileceğim birisiyle kız arkadaş olmak isterdim.

Evet aldatır. Ayrıca sevişemediğin bir kadına neden zaman ayırıyorsun ki? Hayatında hiçbir işin olmasa bile mantıksız.

Evet aldatır. Ayrıca sevişemediğin bir kadına neden zaman ayırıyorsun ki? Hayatında hiçbir işin olmasa bile mantıksız.
Gidemiyosa mantıksız zaten gitse bile çok mantıklı değil bu sene öyle bir ilişkim oldu tatillerde gidiyodum ama sıkıldım günlük hayatta baska kızlar dikkatini cekiyo ve o kıza odaklanmiyosun.

Ayrıca sevişemediğin bir kadına neden zaman ayırıyorsun ki?
Size yakıştıramadım bu cümleyi hocam, bizler sadece içgüdüleri ile hareket eden hayvanlar değiliz. Hayatımızda duygularımız var, kadınlar sadece sevişmek için mi var? Yapmayın lütfen.

Size yakıştıramadım bu cümleyi hocam, bizler sadece içgüdüleri ile hareket eden hayvanlar değiliz. Hayatımızda duygularımız var, kadınlar sadece sevişmek için mi var? Yapmayın lütfen.
Hocam hiçbir kadının ruhu kolay kolay güzel olmuyo bundan dolayı herhalde içini sevecek halimiz yok.

Hocam hiçbir kadının ruhu kolay kolay güzel olmuyor bundan dolayı herhalde içini sevecek halimiz yok.
Saygı duyarım dediğinize ancak yaş aldıkça anlayacaksınız cinselliğin hayatın ilk üçüne bile girmediğini. Sevmediğin kadınla sevişmek anlık bir histir sadece, ancak sevdiğin kadınla sevişmek aşktır :) Kadınları da erkekleri de insan oldukları gibi sevmenizi dilerim.

Saygı duyarım dediğinize ancak yaş aldıkça anlayacaksınız cinselliğin hayatın ilk üçüne bile girmediğini. Sevmediğin kadınla sevişmek anlık bir histir sadece, ancak sevdiğin kadınla sevişmek aşktır :) Kadınları da erkekleri de insan oldukları gibi sevmenizi dilerim.
Bunda haklısınız da çok iyi insan olarak tanıdıklarım oldu hepsi boşta ama sırf ağzi laf yapıyor diye keko kro tipler sevgili oluyo ya da ağzı laf yapan kişilerle yani çoğu seni sen olduğun için sevmiyo bile anca mesela egosunu tatmin ediyo musun iyi hayat sunabilir misin sonra işte senle cinsellik yaşarken tipin iyi olduğu için zevk aliyo mu vs vs. bundan dolayı bir kadını içini sevmek zor.

Geri
Yukarı