İlişki sırasında başkasına giden kız yeniden yazmaya çalışıyor

• Konuyu başlatan RbeD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 136

RbeD

Hectopat
Daha fazla  
Lisedeyim, ve ben senenin başında bir kızı sevdim. Bu kızla ben bir süre konuştum bir ilişkimiz oldu, sonra bu kız aslında başka birini seviyorum diyerek beni bıraktı, daha birkaç hafta önce bana tekrar yazdı ve ben bu kızı hala seviyordum konuştuk falan yine birkaç hafta geçtikten sonra arkadaş ortamım bu kızdan ayrılmam gerektiğini söyledi ve bayağı kenara çekip konuştular benimle. Dediklerini yaptım ama ne ben mutlu oldum ne de kız, kızın gizli gizli ağladığını falan gördüm ama ilk başta saçma geldi bana çünkü daha 2 haftadır konuşuyoruz, ama tekrar söylüyorum ben ayrıldığım için mutlu değilim. Kızın arkadaşı yazdı ve bana kızın aslında benden ayrılmak istemediğini ilk başta kavga falan ettiklerini ve aslında başkasını sevmediğini, bizim konuşmadığımız süre boyunca hep beni sevdiğini söyledi. Bana yazıp yazmamak için çok düşündüğünü beni tekrar bırakıp üzmemek istediğini o yüzden çekindiğini söyledi. Arkadaşlar ben bu kızı hala seviyorum ama ben bu kıza tekrar dönersem arkadaş ortamımın bozulmasından korkuyorum ve tekrar aynı hatayı salakça yapmaktan korkuyorum. Konu size ergence gelebilir ama rica ediyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Sevgili olacaksın da arkadaş ortamını neden ilgilendiriyor, senin kararın değil mi?
Küserlerse küssünler, sonuçta sen seviyorsun. Arkadaş ortamın iki dalga geçer sonra onlarda alışır, ama bence kıza dikkat et.

Sana doğru cevabı vermek için yaşını öğrenebilir miyim?
İlk başta red sonra sana dönmesi saçma geldi. Arkadaşların sana neden olmamalısınız dedi?

Sana doğru cevabı vermek için yaşını öğrenebilir miyim?
İlk başta red sonra sana dönmesi saçma geldi. Arkadaşların sana neden olmamalısınız dedi?

Tekrar aynı şeyi yaşatıcağını söylediler ve aynı hatayı yapmamam gerektiğini söylediler.

Geri
Yukarı