Ünlü Minecraft Serverları İncelemesi

Cubecraft hic oynamadim, aklima da gelmedi. Gelseydi kesin eklerdim.
Nasıl hiç oynamadın? Hani bütün serverle'ri oynamıştın? :D :D Neyse :)
Cubecraft kendisi en iyi Egg Wars serveri olup, orta derece idare eden bir de hile koruması var. Hile koruması en gelişmiş server olabilir. Ama hile yapan çok fazla. Günlük bu server de ortalama 3000 - 4000 kişi banlanıyor :)

Son düzenleme:
SonOyuncu gerçekten çok iyi. Adamlar sırf hile koruması için kendi Launcher'larını bile yaptılar. Oyuna her girişimizde dosyaları kontrol edip değiştirilmiş bir dosya varsa siliyor, normal olanını indiriyor böylece hile yapılamıyor. Rush modunu çok seviyordum, normal Bedwars'a kıyasla daha sade ve basitti. SkyWars'da da bir aralar en iyiler arasındaydım.

1.2.4 zamanında ise Arog TR (yanlış hatırlamıyorsam ismi buydu) isminde Faction sunucusu vardı. Orası da çok güzeldi ve oyuncu doluydu fakat sahibi artık uğraşmak istemediğini söyleyip 1.3'ün geldiği sıralarda kapatmıştı.

Bir de Türk bir Hunger Games sunucusu vardı fakat ismini unuttum. Orası da dolup taşıyordu. Orada da uzun bir süre boyunca sunucu sıfırlanana kadar birinciliği elimde tutmuştum. Daha sonradan SonOyuncu ile birleşmişlerdi.

@efedesu Önerebileceğiniz bir UHC serveri var mı?
uhc.gg diye bir site var, adamlar maclar duzenliyor saatine gore. Mesela bir oyun 30 dakika suruyor daha sonra obur host oyuna basliyor filan. Eglenceli fakat premium gerek. Ayrica bazen Discord istiyor host sahipleri. Onun disinda Hypixel en iyi UHC serveri olabilir.

@efedesu Premium konusun da sıkıntı yok. Sizin premium hesabınız var mı? Yoksa bir iki tane verebilirim :). Neyse, konuya dönelim. Neden bazen Discord istiyorlar? Bende discord yok. Discord olmayınca sıkıntı yapıyorlar mı?

@efedesu Premium konusun da sıkıntı yok. Sizin premium hesabınız var mı? Yoksa bir iki tane verebilirim :). Neyse, konuya dönelim. Neden bazen Discord istiyorlar? Bende discord yok. Discord olmayınca sıkıntı yapıyorlar mı?
Premium hesabim var, Discord istemelerinin sebebi bazi oyun modlarinda duo veya quad olarak giriyorsunuz. Insanlar oyun icinde konusmayi surduremedikleri icin Discord istiyorlar. Onun disinda Super Hero modu var, bu modda oyuna girmeden once almak istediginiz ozellikleri seciyorsunuz ve her takimdan neredeyse birisi hain oluyor ve bu hainler kendi takim arkadaslarina saldirip onlari oldurerek sadece hainlerin hayatta kalmasi icin savasiyorlar. Hypixel'de ise bu durum soz konusu degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı